Krystyna Czubówna prawie się utopiła podczas kręcenia "Agenta". Szokująca relacja Edyty Górniak

"Agent-Gwiazdy 4" jeszcze się nie zaczął, a już wzbudza spore emocje. W jednym z odcinków Krystyna Czubówna cudem uniknie śmierci. Edyta Górniak w rozmowie z Plotkiem zdradziła kulisy tego zdarzenia.

Krystyna Czubówna jest jedną z największych gwiazd programu "Agent-Gwiazdy 4". Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN okazało się, że posiadaczka najbardziej znanego kobiecego głosu w Polsce udział w produkcji prawie przypłaciła życiem. Plotek rozmawiał z Edytą Górniak, która w emocjonalny sposób skomentowała traumatyczne zdarzenie.

Edyta Górniak

Podczas jednego z zadań uczestnicy musieli przepłynąć odcinek Oceanu Atlantyckiego. Choć Krystyna Czubówna przez większą część zadania radziała sobie wyśmienicie, w pewnym momencie przyszedł kryzys. Dziennikarka zaczęła tonąć. Zimną krew zachował Andrzej Gołota, który rzucił się jej na ratunek. Dzięki heroicznej postawie byłego boksera, Czubówną udało się uratować. Podczas spotkania promocyjnego "Agenta" do sprawy odniosła się Edyta Górniak.

To było trudne, morze było wzburzone, był czas sztormów, więc nie było żartów. Zlękłam się wtedy poważnie o Krysię, bo ona podczas tego płynięcia chyba zemdlała i straciła świadomość - powiedziała piosenkarka w rozmowie z Plotkiem.

Wokalistka niezwykle przeżyła chwile grozy i bała się o życie koleżanki.

Pamiętam, że ryczałam później w pokoju i się zastanawiałam, czy to jest na pewno pod kontrolą, czy nic się jej nie stanie, czy nie będzie konsekwencji i uszczerbku na jej zdrowiu.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie nasze wideo.

AD

Więcej o:
Komentarze (15)
Krystyna Czubówna prawie się utopiła podczas kręcenia "Agenta". Edycie Górniak puściły emocje. "Ryczałam i bałam się o jej zdrowie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Itw0vepcjwc

  Oceniono 14 razy 8

  Górniak to nie zrównoważona psychicznie baba która ze złamanego paznokcia robi dramat na miarę II wojny światowej.

 • Gość: Matka

  Oceniono 16 razy 8

  Ludzie nie oglądajcie tych klamczuchow. Oni co edycję wymyślają że ktoś prawie uniknął śmierci. Robią to przed wyemitowaniem odcinków by podsycic ciekawość. O ile pamiętam w poprzedniej serii autobus miał spaść w przepaść. Tv to dno , a w szczególności Tvp i Tvn

 • Gość: umowa to umowa

  Oceniono 6 razy 4

  Edzia to tylko histeryzować potrafi :-P

 • Gość: Ed

  Oceniono 9 razy 3

  Ta durna Górniak to tylko do psychiatryka się nadaje. Stare babsko A mentalność jak u malutkiej dziewczynki. TVN na siłę ją promuje. Żałosne:( nie zdziwiłbym się gdyby ta ameba doszła do finału. Choć iloraz inteligencji ma mniejszy niż rozmiar buta to prawdopodobnie będą ja na siłę ciągnąć, bo gwiazda przecież hehe. Niedobrze mi jak ja widze

 • mmagi

  Oceniono 2 razy 2

  Edzia jak zwykle w histerii,krecąc program nigdy by nie narazili uczestnika na niebezpieczeństwo......

 • Gość: swen

  Oceniono 2 razy 2

  skoro zwieracze nie puściły to i emocje były takie sobie

 • Gość: Yaya

  Oceniono 4 razy 2

  Wszyscy ściemniają, to jest nie do ogarnięcia 😂😂

 • Gość: Diab

  Oceniono 3 razy 1

  Ratujcie Krysię :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX