Robert Lewandowski stracił ojca, gdy miał 16 lat. Opowiedział o nim we wzruszających słowach. "Dzięki niemu jestem tu, gdzie jestem"

Robert Lewandowski w programie "Fakty po Faktach" opowiedział o ojcu. Krzysztof Lewandowski był dla sportowca ogromnym autorytetem. Niestety, zmarł niespodziewanie, kiedy Robert miał zaledwie 16 lat.

Robert Lewandowski rzadko wypowiada się w wywiadach na temat swoich rodziców, zwłaszcza ojca. Krzysztof Lewandowski zmarł 14 lat temu, kiedy piłkarz miał 16 lat. Mężczyzna miał problemy z sercem. 

Robert Lewandowski wspomina ojca

W programie "Fakty po Faktach" sportowiec poruszył temat taty. We wzruszających słowach opowiedział o tym, że ojciec był dla niego ogromnym wsparciem i autorytetem. Dodał też, że to dzięki niemu osiągnął sukces.

Nie ma co ukrywać, że była to osoba bardzo ważna w moim życiu, która pomagała mi wielokrotnie. Dzięki niemu jestem tu, gdzie jestem. Dbał o to, żebym się rozwijał nie tylko jako piłkarz, ale też jako człowiek. Zawsze moim marzeniem było to, żeby tata zobaczył kiedyś mój mecz na żywo. To się niestety nie udało, ale mam nadzieję, że patrzy na mnie z góry i dostrzega jeszcze więcej szczegółów 

Śmierć Krzysztofa Lewandowskiego była dla 16-letniego Roberta ogromnym ciosem. Zwłaszcza, że wydarzyła się tak nagle. Mężczyzna zapomniał zażyć leków na serce.

Miałem 16 lat, jak zmarł. Musiał brać leki, ale w pewnym momencie zapomniał i nagle okazało się, że nie ma go już na tym świecie. Wiedziałem, że muszę wziąć na siebie odpowiedzialność za rodzinę – wyjawił w programie „W roli głównej”.

Krzysztof Lewandowski z pewnością byłby dumny z Roberta.

KS

Więcej o:
Komentarze (2)
Robert Lewandowski stracił ojca, gdy miał 16 lat. Opowiedział o nim we wzruszających słowach. "Dzięki niemu jestem tu, gdzie jestem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gosc

    Oceniono 2 razy 0

    dziwny zbieg okolicznosci, ilekroć lewy ma nieudany występ lub lewa nabroi w internecie, to zasłaniaja sie fotami z dzieckiem lub łzawą historią swojego dzieciństwa- to nie tłumaczy obecnych złych działań i irytuje , kazdy wie iż negatywne zdarzenia są impulsem zazwyczaj do dobrych rzeczy, więc proszę tego nie odwracać jak kota ogonem

  • Gość: zefir

    Oceniono 1 raz -1

    Ufff Lewandowskiemu chyba słabo poszło na boisku albo za dużo miał nieprzychylnych wpisów.Jak coś mu nie wychodzi to na poczekaniu wymyśla lzawe historyjki Lewandowski gra na ludzkich uczuciach pisząc melodramat ze swojego życia i czeka aby to pocieszali.Pewnie ostatnio słabo szło bo przypomniał sobie o zmarłym ojcu.Czy on myśli ze tylko on stracił ojca? Tysiące dzieci potrafiło rodziców. Niejedno dziecko jest sierota Lewandowscy myślą ze sa pepkiem świata. Setki razy pisal i mowil w wywiadach o stracie ojca Pewnie jeszcze setny raz wspomi o porodzie zony jaka to on czul niemoc i jaki byl wyczerpany. Wstyd tak sie rozczulac Lewy nad soba Zobacz w kolo ile ludzi cierpi przez choroby niedozywienia bez dachu nad głową a Ty tylko nad soba potrafisz się uzalac Lansiarze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX