Tomasz Alber nie żyje. Ceniony reżyser miał tylko 41 lat. Żegnają go znane osoby, w tym Maciej Dowbor: Kocham Cię Bracie i zawsze będę

Tomasz Alber nie żyje. Wiadomość o jego śmierci przekazali na Facebooku jego współpracownicy. Jak na razie przyczyna zgonu 41-letniego reżysera telewizyjnego nie jest znana.

17 lutego zmarł Tomasz Alber, reżyser telewizyjny. Informacja o jego śmierci została opublikowana na oficjalnym profilu jego firmy - Albert Production. 41-letni mężczyzna zostawił żonę i dwójkę dzieci.

Tomasz Alber nie żyje

Na Facebooku pojawił się wzruszający wpis, który dodali jego współpracownicy. Przy okazji zwrócili się do fanów reżysera i poprosili o to, żeby go ciepło zapamiętali:

Dzisiaj odszedł Tomek Alber, Mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie Go kochali. Pomyślcie dzisiaj o Nim ciepło i przypomnijcie sobie za co tego wyjątkowego, wesołego człowieka kochaliście...  - napisali.

Cenionego reżysera pożegnali w mediach społecznościowych osoby związane z show-biznesem. Wśród nich znaleźli się m.in. Maciej Dowbor i Joanna Racewicz.

Albi! Żegnaj Przyjacielu. Po cichu mam wciąż nadzieję, że za chwilę zadzwonisz i będziesz tarzał się ze śmiechu jak mnie wkręciłeś. Kocham Cię Bracie i zawsze będę - napisał prezenter.

Za to dziennikarka dodała ich wspólne zdjęcie. Opisała w nim, jakim człowiekiem był reżyser. Poprosiła go też, by pozdrowił jej tragicznie zmarłego męża, Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku.

Tomasz Alber. Mąż, Tata, Przyjaciel. Dobry Człowiek. Z tysiącem pomysłów na minutę, dystansem do świata, z wiecznie zajętym telefonem i talentem do śpiewania, jak Krzysztof Krawczyk. Kochał życie, piłkę nożną i artystów, którymi się zajmował. Takiego Cię zapamiętam, Alberu. Z wyprawy do Doliny Stążyskiej. W moich okularach, skaczącego po kamieniach w strumieniu. Donata, pamiętasz? Całym sercem z Rodziną. Gusia, Jula, Nela... Przed Wami długa, ciemna noc. Przytulam najczulej. I ciepło myślę o każdym, kto dziś po Nim płacze. Teraz już wiesz, Alberu, jak Tam jest. Pozdrów, proszę, Janosika. Uściskaj Go od nas i powiedz, że tu na ziemi też jest życie po życiu - czytamy.

Tomasz Alber - kim był?

Tomasz Alber był producentem telewizyjnym i założycielem firmy Alber Production, która prowadzi impresariat artystyczny. Współpracował z takimi gwiazdami jak m.in. Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko czy Maciej Dowbor. Odpowiadał też za realizację największych wydarzeń telewizyjnych, np. za Sylwestrową Moc Przebojów czy Festiwal Top Trendy. 

AW

Komentarze (3)
Tomasz Alber nie żyje. Ceniony reżyser miał tylko 41 lat. O jego śmierci poinformowali współpracownicy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • biesczad1

  Oceniono 6 razy 6

  A dziś pięknie pożegnał go Jerzy Kryszak - wujek...

 • Gość: Mark Twain

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma to jak aktualny nius na pierwszej stronie :-)

 • Gość: szary obywatel

  0

  jak ktoś umiera w wieku 41 lat to od razu nasuwa się pytanie "dlaczego" ? przecież można napisać że z powodu ciężkiej choroby lub przyczyny są w trakcie ustalania a jak nie ma żadnej informacji to nasuwają się różne nieprzyjemne skojarzenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX