Robert Lewandowski zdradził, jak w trakcie meczu kibicuje mu Klara. Urocze

Robert Lewandowski był gościem Anity Werner w programie "Fakty po faktach". Piłkarz zdradził, jak narodziny córki wpłynęły na jego życie.

Robert Lewandowski bardzo rzadko udziela tak szczerych wywiadów. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Piłkarz zgodził się na rozmowę z Anitą Werner, a jej efekt mogliśmy obejrzeć w ostatnim wydaniu programu "Fakty po faktach" realizowanym dla stacji TVN24.

Robert Lewandowski o karierze i wielkich pieniądzach

Napastnik Bayernu Monachium w trakcie wywiadu opowiadał głównie o karierze sportowej , planach i marzeniach na najbliższą przyszłość. Poruszył dość trudny dla wielu temat, czyli temat gigantycznych zarobków, które często uważane są za zbyt przesadne honorarium dla piłkarzy. Wyznał, że na wszystko zapracował sam, bez jakiejkolwiek pomocy.

Nigdy nic w życiu nie dostałem za darmo, nigdy nikomu nic nie zabrałem - mówił Lewandowski w rozmowie z Anitą Wener.

Robert został również zapytany o Krzysztofa Piątka, który już dziś nazywany jest przez ekspertów piłkarskich godnym następcą Lewandowskiego. Czy natomiast on sam dostrzega w tym młodym chłopaku siebie sprzed lat? 

W jakimś stopniu tak. Ja w tym wieku też już grałem w zagranicznym klubie i strzelałem tam bramki. Trzymam za niego kciuki - wyznał.

Robert Lewandowski o Klarze

Robert Lewandowski opowiedział również o swojej córce, która jak sam przyznał, odmieniła jego życie. Przypomnijmy, że Klara to pierwsze dziecko piłkarza i Anny Lewandowskiej, a już w maju tego roku dziewczynka skończy 2. lata.

Klara otworzyła mnie jako człowieka. Byłem bardzo zamkniętym człowiekiem, niechętnym do otwierania się przed osobami, które poznałem - mówił.

To jednak nie wszystko. Anita Werner zapytała również Roberta o to, czy Klara zdaje już sobie sprawę z tego, kim jest jej tata. Ten natomiast odparł, że córka jest świadoma, że musi on wychodzić na treningi, dziewczynka prawdopodobnie wie również, że tata gra w piłkę nożną. A skąd to wiemy? Robert zdradził, jakie zdanie często można usłyszeć z ust Klary: 

Potrafi powiedzieć: "Tata, gol!" - zdradził Robert.

Przyznacie, że to urocze. 

DH

Więcej o:
Komentarze (18)
Robert Lewandowski zdradził, jak w trakcie meczu kibicuje mu Klara. Jej słowa chwytają za serce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: I77777

  Oceniono 20 razy 12

  Po prawie dwuletniej Klarze Lewandowskiej, która jest wybitnie muzykalna, gra na pianinie i niebawem napisze pewnie pierwszy poradnik "Jak zmotywować się do robienia kupy do nocnika", spodziewałem się z
  Przynajmniej zdania podrzędnie złożonego.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 8

  Tylko po co on się tak tłumaczy przy każdej okazji? Chyba parcie na szkło żony zaczyna mu się mocno odbijać czkawką.

 • Gość: daun

  Oceniono 7 razy 7

  ponownie to paskudztwo w

 • Gość: A.

  Oceniono 9 razy 7

  Boshe! Ale mnie to chytlo!! Jakie to urocze!! Kotek ze Shreka przechodzi w tym momencie do lamusa...

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 6

  pierdu pierdu

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  SŁABO WYPADŁ...JAK SIĘ CHWALI LICENCJATEM TO ZASÓB SŁÓW UBOGI...

 • Gość: Daro

  Oceniono 9 razy 5

  Myślę, że Robert Lewandowski jest w zasadzie nieszczęśliwym człowiekiem. Mając taką żonę też bym był. Nie jestem tak bogaty jak on, zresztą niewyobrażalnie mi daleko do takiej fortuny mimo wszystko czuje się szczęśliwy nawet z jednego powodu, mam marzenia. Rada dla niego, zajmijcie się dzieckiem, dajcie mu poczucie, że jest kochane, a nie następną rzeczą, którą można się pochwalić.

 • Gość: zenada

  Oceniono 4 razy 4

  Lewandowski jak na wyższe wykształcenie to ma ubogi zasób słów. Jego zdanie np Klara otworzyła mnie jako człowieka Byłem zamkniętym człowiekiem (masło maslane) Oboje Lewandowscy jakoś nie douczeni Wywiad z Lewandowskim można przeczytać co drugie słowo człowiek człowiekiem itd Wywiad z Lewandowski to dopiero porażka Ta do żadnego zdania z sensem nie potrafi ułożyć tylko jak zwarta płyta moc .siła pokorą motywacja itd Niby tacy światowi Obracają się między znanymi ludźmi ale wywiady czy opisy na instagramach to brak słów. Musi być bardzo ciekawie widząc jak Lewandowscy bywają na obiedzie w restauracji o wysokim standarze. Kto im dał dyplomy

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 3

  Robert Lewandowski zdradza jak kibicuje mu Klara a co z tym wspólnego ma Lewandowska w tym negliżu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX