Katy Perry ma pierścionek, który kiedyś nosiła była żona Orlando Blooma, Miranda Kerr? Internauci widzą duże podobieństwo

Katy Perry pochwaliła się w walentynki, że Orlando Bloom się jej oświadczył, a ona powiedziała "tak". Jej pierścionek zaręczynowy bardzo przypomina ten, który nosiła kiedyś Miranda Kerr.

Katy Perry i Orlando Bloom są parą już od ponad trzech lat. W tym czasie rozstawali się i wracali do siebie. Ostatecznie postanowili jednak, że chcą wziąć ślub, dlatego aktor w walentynki oświadczył się wokalistce. Katy pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pięknego i dużego pierścionka, który otrzymała od ukochanego.

Katy Perry nosi pierścionek zaręczynowy po Mirandzie Kerr?

Według wyceny specjalistów to świecidełko jest warte aż 6 milionów dolarów. Pierścień jest naprawdę imponujący. Wygląda na zrobiony z 4-karatowego różowego diamentu osadzonego w złotej opasce w kształcie kwiatka. W niej zaś znajdują się okrągłe diamenty. Kiedy piosenkarka pokazała zaręczynową biżuterię, fani szybko spostrzegli, że pierścionek jest bardzo podobny do tego, który Orlando Bloom ofiarował w 2010 roku Mirandzie Kerr. Internauci zaczęli spekulować, że aktor przerobił starą biżuterię po byłej żonie i podarował nowej ukochanej.

Jednak błyskotka Katy nieco różni się od tej, którą nosiła niegdyś była żona Orlando. Pierścień wokalistki ma w środku różowy kamień, zaś ten noszony przez Mirandę, wykonany był z jednokolorowych diamentów.

Czy wy też widzicie, że Katy ma prawie taki sam "kwitnący pierścionek", jak kiedyś Miranda? - napisała internautka pod zdjęciem Katy Perry.

Katy Perry, Miranda KerrKaty Perry, Miranda Kerr screen instagram.com/maryhudson | EastNews

Sądzimy, że to trochę nie na miejscu, że obie jego kobiety otrzymały tak bardzo podobne do siebie pierścionki.

JP

Więcej o:
Komentarze (5)
Katy Perry ma pierścionek, który kiedyś nosiła była żona Orlando Blooma, Miranda Kerr? Internauci widzą duże podobieństwo
Zaloguj się
 • Gość: ehhh

  Oceniono 3 razy 3

  Wyraźnie widać, że jest INNY.

 • Gość: lola

  Oceniono 3 razy 3

  trzeba być ślepym na jedno oko, żeby stwierdzić, że Perry ma pierścionek po Kerr a dlaczego nie piszecie, że to ten sam pierścionek co u księżnej Kate

 • Gość: oja.

  Oceniono 1 raz 1

  czy ta "redakcja" nie ma nic innego do roboty niż "sądzić"?

 • Gość: ech

  Oceniono 3 razy 1

  czy ci "internauci" naprawdę nie mają nic lepszego do roboty?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  czy was porabalo juz calkiem ? niewiem slepych tam zatrudniacie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX