Samolot do Amsterdamu zawrócił na lotnisko. Powód? Siostry Godlewskie zrobiły awanturę. "Powiedz, że w Polsce jesteśmy znane" [WIDEO]

Siostry Godlewskie wdały się w kłótnię na pokładzie samolotu. Lot do Amsterdamu opóźnił się o pół godziny.

Wszystko wskazuje na to, że to koniec kariery sióstr Godlewskich. Kontrowersyjny duet zadebiutował w 2017 roku, kiedy to do sieci trafił ich cover piosenki "Pada śnieg". O rozpadzie "zespołu" poinformowała Esmeralda.

Po nagraniu kilku piosenek z nad wyraz wulgarnymi teledyskami, znieważeniu hymnu narodowego oraz opublikowaniu serii nagich bądź półnagich zdjęć na Instagramie, siostry Godlewskie ruszyły na podbój Europy. Ich europejska kariera skończyła się jednak jeszcze szybciej, niż się zaczęła.

Siostry Godlewskie kończą karierę

W ubiegłym tygodniu Małgorzata i Esmeralda miały zagrać koncert w holenderskim miasteczku Schagen. Ostatecznie do Holandii doleciała tylko Esmeralda. Jak donoszą internauci, pijane celebrytki miały wszcząć kłótnię na pokładzie samolotu do Amsterdamu.

Przed startem pilot pierwszy raz je upomniał. Drzwi się zamknęły i zaczęliśmy jechać do pasu startowego. One zaczęły pić alkohol i znowu krzyczeć, bo myślały, że jak już zamknęli drzwi, to nikt ich nie wyrzuci… Nagle pilot zatrzymał samolot i mówi, że zawracamy - relacjonuje czytelniczka serwisu Warszawawpigułce.pl.

Na nagraniu słychać też, jak siostry przekonują obsługę samolotu, że muszą dolecieć na miejsce, ponieważ grają koncert. Stewardessa nie wydawała się być jednak przekonana.

Powiedz, że w Polsce jesteśmy znane - przekonywała siostrę Esmeralda.

Finalnie pilot postanowił, że zawróci samolot. To jednak nie koniec. Na miejscu zjawili się też antyterroryści w kominiarkach i straż graniczna. Godlewskie zostały ukarane mandatem - 500 zł od osoby. Samolot do Holandii wyleciał z półgodzinnym opóźnieniem.

Siostry Godlewskie - co dalej?

Po zamieszaniu na lotnisku Chopina w Warszawie, Esmeralda Godlewska trafiła do szpitala. Stamtąd nagrała relację na InstaStories, w której poinformowała, że ma zawroty głowy i czeka na kolejne kroplówki. 

Chwilę później celebrytka ogłosiła, że to koniec działalności Godlewskich oraz, że szuka następczyni Małgorzaty. Co ciekawe, w tym czasie jej siostra poleciała do Holandii, gdzie zagrała koncert sama.

Wideo z kłótni sióstr Godlewskich w samolocie możecie zobaczyć TUTAJ.

Będziecie za nimi tęsknić?

Więcej o:
Komentarze (111)
Siostry Godlewskie zrobiły awanturę w samolocie do Amsterdamu. "Powiedz, że w Polsce jesteśmy znane" [WIDEO]
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 72 razy 70

  Serio? Mandatem 500 zl. Jakby było z 50 000, to może miałoby to wlasciowosci odstraszajace

 • didja

  Oceniono 49 razy 49

  Powiedzcie pilotowi, że Polska się do nich nie przyznaje!

  Swoją drogą: starsze małżeństwo, które przywiozło do Polski olej z konopii w celu uśmierzenia patologicznego bólu w raku zostało aresztowane, a dwie podpite niunie, które urządziły burdę na pokładzie samolotu, naraziły kilkadziesiąt osób na opóźnienie, zaburzenie planów, zakłócenie spokoju lotu oraz naraziły podatników na koszty interwencji brygady AT dostaje 500 zł mandatu...

 • prinsik

  Oceniono 46 razy 46

  Oczywiście, że są bardzo znane jako prostaczki, wywłoki i beztalencia.

 • Gość: Izka

  Oceniono 46 razy 46

  Co tu komentować, proponuję spuścić na " obydwa indywidua" zasłonę milczenia.

 • Gość: Lili

  Oceniono 43 razy 43

  Koniec "kariery"?? Jakiej kariery??? Zreszta to i tak marzenie ściętej głowy bo o tych idiotkach i tak beda ciągle pisac, zapraszac...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX