Karol Strasburger obraził jedną z uczestniczek "Familiady". "Widać, że ją to zabolało. Powinien przeprosić"

Karol Strasburger znany jest ze swojego nietypowego poczucia humoru. Prowadzący "Familiadę" od lat zaczyna program od tzw. suchara. W jednym z odcinków chciał zakończyć program żartem, ale jego uwaga wcale nie okazała się śmieszna, ale obraźliwa. 

Karol Starsburger tym razem się nie popisał. Chodzi o sytuację, w której prowadzący na zakończenie odcinka "Familiady" wręczał uczestnikom kuferki ze słodyczami. Gospodarz show próbował zażartować, ale tak naprawdę sprawił przykrość uczestniczce - pani Jagodzie. 

Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma - powiedział oddając słodkości.

Internauci o wpadce Strasburgera 

Nagranie ciągle krąży w sieci, a internauci nie mają litości dla Karola Strasburgera. Większość uważa, że prowadzący przesadził, a jego żart nie był śmieszny, ale żenujący. Pojawiły się też głosy, że Strasburger powinien publicznie przeprosić panią Jagodę. 

Myślę, że Panu Karolowi brakuje pewnego instynktu do wypowiedzi. Rozumiem, że chciał trochę uczestników, nie wiem, rozweselić czy zabawić, ale ten komentarz był absolutnie nie trafiony. Tym bardziej dziwię się, że ten fragment nie został wycięty przy montażu programu.
Zero klasy. 
Karol mimo wieku wciąż kąśliwy.
Powinien ją za to publicznie w tym programie przeprosić. Patrząc na minę tej dziewczyny, widać, że to naprawdę ją zabolało. Przesadził.
Aż mnie w środku zabolało, jak zobaczyłem minę tej Pani pod koniec.

A co wy myślcie o całej tej sytuacji?

AG

Więcej o:
Komentarze (197)
Karol Strasburger obraził jedną z uczestniczek "Familiady". "Widać, że ją to zabolało. Powinien przeprosić"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mimi

  Oceniono 40 razy 30

  Znam wiele osób, które zajadają sie słodyczami i są szczupłe oraz pare osób ktore mają dodatkowe kg i bardzo się pilnują z jedzeniem czegokolwiek, więc jego "żarcik" naprawdę nietrafiony. Poza tym znam i widuję masę ludzi pokroju p Karola, którzy myślą, że są szczupli, bo maja chude ręce i nogi, a z przodu niestety taki bęben, że marynarki dopiąć nie mogą - także tyle w kwestii kto się obżera a kto nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 19

  Im starszy tym g.....y jak widac.Już czas na emeryturę.

 • Gość: Evi

  Oceniono 35 razy 19

  Kolejny nietrafiony żart p.Karola

 • Gość: Rav

  Oceniono 32 razy 16

  Jak dla mnie to powinni zakończyć emisję tego teleturnieju. Odpowiedzi ankietowanych to niekiedy żenada. Program wręcz nudny, pan Karol gada i gada jak flaki z olejem. Powinien już iść na emeryturę.

 • Gość: Lesnik

  Oceniono 24 razy 14

  Podstarzaly..wylenialy buc z kilkoma rolami na koncie ktorego glupota i chamstwo tlumaczona jest jako specyficzne poczucie humoru..wypier..laj na 1000 zlotowa emeryturke..nikt nie bedzie po tobie plakal a twoja mloda..narzeczona..z pewnoscia kopnie cie w te pomarszczona rzyc.

 • Gość: Mika

  Oceniono 27 razy 13

  Jedno jest pewne powinien przeprosić za gafe. Każdemu z nas zdarza sie powiedzieć cos nie tak. Ale dla poprawy nastroju dziewczyny powinien przeprosić. Tez bym sie źle poczuła.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  Ten stary piernik już dawno powinien przestać się napinac w tych za małych marynarkach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX