Samolot z Jennifer Aniston i Courteney Cox na pokładzie miał poważną awarię. Konieczne było awaryjne lądowanie

Jennifer Aniston i Courteney Cox z pewnością najadły się strachu. Prywatny samolot, którym leciały gwiazdy serialu "Przyjaciele", utracił przy wznoszeniu koło. Pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu.

Jak donoszą zagraniczne media, samolot, którym do Cabo San Lucas w Meksyku leciały Jennifer Aniston i Courteney Cox, utracił tylne koło. Ostatecznie pilot zmuszony był do awaryjnego lądowania w Kalifornii. 

Jennifer Aniston i Courteney Cox miały awaryjne lądowanie. Co się stało?

Co istotne, problem miał wystąpić już przy starcie samolotu. Okazuje się, że to wówczas maszyna utraciła wspomniane koło. Jednak dopiero gdy samolot znajdował się nad terytorium Meksyku, piloci stwierdzili, iż lądowanie w Cabo, dokąd zmierzały obie gwiazdy, jest zbyt niebezpieczne. Z tego powodu podjęta została decyzja o zawróceniu maszyny i przez kolejną godzinę samolot krążył nad kalifornijskim lotniskiem California's Ontario International Airport. Powód? Musiał spalić paliwo. Port Lotniczy w związku całą sytuacją wydał w tej sprawie oświadczenie.

Samolot Gulfstream z 10 pasażerami i dwoma członkami załogi na pokładzie wylądował bez incydentów na międzynarodowym lotnisku Ontario (ONT) po trudnościach z podwoziem - czytamy.

Na szczęście więc nikomu z pasażerów nic się nie stało, a gwiazdy kultowego serialu "Przyjaciele" po awaryjnym lądowaniu przesiadły się do innego samolotu i bezpiecznie dotarły do celu.

W sieci już krąży nagranie z felernego lotu, na którym możemy zobaczyć, jak samolot przystępuje do awaryjnego lądowania. Trzeba przyznać, że pilot w pełni opanował sytuację, dzięki czemu uczestnicy lotu mogli spokojnie opuścić maszynę. 

 

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Samolot z Jennifer Aniston i Courteney Cox na pokładzie miał poważną awarię. Konieczne było awaryjne lądowanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: cgfcgfx

  Oceniono 18 razy 18

  Left phalange?

 • Gość: xxxccccvvvv

  Oceniono 12 razy 12

  left phalange?

 • drdr2

  Oceniono 10 razy 8

  To nie ma w USA przepisu że gwiazdy jednego serialu nie mogą latać tym samym samolotem?

 • 1moco2

  Oceniono 6 razy 6

  No dobra, ale co one miały wspólnego z tym, że koło odpadło?

 • Gość: jakubu

  Oceniono 5 razy 5

  OKNO? Landing gear? Juz prawie napisaliscie, ze przezyly chwile grozy, ale w ostatniej chwili autor opamietal sie i napisal "pewnością przeżyły najadły się strachu".

  cenisz dobre dziennikarstwo?....... Wy chyba nie

 • boo-boo

  Oceniono 6 razy 4

  Że też Phoebie nie zadzwoniła i nie dała im cynku....

 • Gość: Lodówkowy łakomczuch

  Oceniono 2 razy 2

  To i Aniston oraz Cox zaczynają być wszędzie sądziłem, że wszechobecność zarezerwowana jest tylko dla Rozenek Siwiec Muchy, szczególnie lodówka oraz w otwieranych puszkach konserw

 • Gość: no tak

  Oceniono 3 razy 1

  Prywatny samolot. Ciekawe czyj jest ten złom?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX