Rinke Rooyens zrobił niezwykły prezent Przetakiewicz. Wyszedł na scenę i zaśpiewał jej piosenkę. Nagranie chwyta za serce

Joanna Przetakiewicz opublikowała nagranie, na którym Rinke Rooyens specjalnie dla niej śpiewa romantyczną piosenkę. Internauci są pod wrażeniem.

Walentynki już za nami, ale Joanna Przetakiewicz postanowiła pochwalić się kolejnym prezentem, jaki dał jej z tej okazji Rinke Rooyens. Po sercu złożonym z tysięcy róż przyszedł czas na jeszcze bardziej romantyczny, a zarazem osobisty podarunek. Reżyser zaśpiewał wszak dla ukochanej wzruszającą piosenkę.

Rinke Rooyens śpiewa dla Joanny Przetakiewicz 

Rinke Rooyens doskonale wie, jak roztopić kobiece serce. Specjalnie dla Joanny Przetakiewicz zaśpiewał romantyczną piosenkę "I wil never love again" z filmu "Narodziny gwiazdy". Jednak to nie wszystko. Rinke zadbał o całą oprawę występu - orkiestra, spadające płatki róż i światło padające na Przetakiewicz, siedzącą na pustej widowni. To nic, że mężczyzna nieco fałszował, efekt był fenomenalny.  

Występ doceniła sama Przetakiewicz, która opublikowała nagranie z wystąpienia Holendra na Instagramie. 

Najpiękniejsza walentynkowa niespodzianka na deser. Wszyscy płakaliśmy ze wzruszenia, włącznie z orkiestrą. Kilka tygodni prób, ale tak bardzo było warto! Hit z filmu „ A Star is born” I WILL NEVER LOVE AGAIN - napisała zakochana Przetakiewicz. 

Fani komentują występ Rinke Rooyensa

Internauci byli pod wrażeniem walentynkowego wystąpienia Rooyensa. Niemal wszyscy byli zgodni - takie posunięcie było nie tylko odważne, ale pokazało, jak bardzo Rinke kocha Joannę Przetakiewicz.

Ale cudownie. Gratuluję miłości.
Jakie on ma wspaniałe pomysły.
Szalony z miłości. 
On naprawdę kocha Cię do szaleństwa. Robi rzeczy niewyobrażalne.
Pięknie, romantycznie! On Cię bardzo kocha!
Wow to udowadnia, jakie nieskończone pokłady miłości może mieć w sobie człowiek.

A jak wam podoba się taki prezent?

AG

Więcej o:
Komentarze (34)
Rinke Rooyens niespodziewanie wyszedł na scenę i zaśpiewał dla Przetakiewicz. "Płakaliśmy ze wzruszenia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Effka

  Oceniono 41 razy 41

  Straszne! Ona go w ogóle nie słucha, nie patrzy na niego... Patrzy tylko w telefon i sprawdza, czy się dobrze wszystko nagrywa.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 32 razy 30

  Fajne, miłe, urocze Oczywiście on ma też inne możliwości organizacji tego niż standardowy, nawet bardzo zakochany mężczyzna Ale przykre że ona w tym czasie nagrywa to na phone, ja bym o tym w takim momencie nie myślała Ale ten świat rządzi się ciągłą komercją, lansem itp.

 • Gość: Aga

  Oceniono 26 razy 26

  Piękny gest, szkoda tylko, że takie czasy, zamiast chwytać chwile dla siebie - ulotną, nagrywamy wszystko na insta, fb, snapa, twita itd... on śpiewa, ona z telefonem w dłoni😣😣 Straszne są te czasy, niby blisko a oddalamy się od siebie...miłość jest piękna i super, że się kochają❤ miłości każdemu ❣❣❣

 • Gość: Ela

  Oceniono 21 razy 21

  A ta zamiast żyć chwilą, to kręci filmiki😄😄 co się teraz dzieje🙈

 • ml2403

  Oceniono 20 razy 20

  No jeszcze parę miesięcy i dramatyczny tytuł Plotka Przetakiewicz i Rooyens rozstali się. No ale dzisiaj jest romantyzm i co tam jeszcze, a wszystko pod klikalność i celebryckość.

 • Gość: qwerty

  Oceniono 19 razy 15

  rinke nie jest już reżyserem, zmienił zawód...
  zdaje sie został murarz czy coś w tym stylu - teraz posuwa pustaka

 • krzy-czy

  Oceniono 12 razy 12

  ...internauci po wrażeniem....
  cz już cały świat dostał pie...a?

 • Gość: gb

  Oceniono 10 razy 10

  zenujace

 • byann

  Oceniono 9 razy 9

  Piękna para. Bestia i Bestia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX