Alicja Bachleda-Curu¶ doceniona na gali w Stanach. "Dziękuje za tak wzruszaj±ce wyróżnienie!"

Alicja Bachleda Curu¶ otrzymała nagrodę od Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej w Miami. Wyróżniono j± za działalno¶ć artystyczn± promuj±c± Polskę.

Alicja Bachleda-Curu¶ od lat robi karierę w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Amerykański instytut, który zajmuje się propagowaniem polskiej kultury docenił aktorkę za jej działalno¶ć artystyczn± i kulturaln±. Alicja pojawiła się na gali, podczas której otrzymała honorowy złoty medal za zasługi. Na swoim Instagramie pochwaliła się tym wyróżnieniem:

Jestem zaszczycona, że doceniono moje promowanie Polski poprzez działalno¶ć kulturaln±. Dziękuję Amerykańskiemu Instytutowi Kultury Polskiej w Miami za to wspaniałe wydarzenie. Pokorna i wdzięczna. Dziękuje za tak wzruszaj±ce wyróżnienie! - napisała.

Bachleda-Curu¶ na gali wygl±dała bardzo elegancko. Na tę okazję wybrała dług±, czerwon± suknię i dobrała do niej złot± biżuterię. W lekkim makijażu i z luĽno upiętymi włosami że aktorka wygl±dała skromnie, ale z klas±.

Fani Alicji gratuluj± jej w komentarzach:

Wielkie gratulacje!
Brawo kochana! Jeste¶ fenomenaln± kobiet±.
Gratulacje, pięknie Pani wygl±da!
Dobrze wybrali.
Gratulacje. Fantastyczna kobieta.

Jak my¶licie, rzeczywi¶cie Alicja Bachleda-Curu¶ wybitnie promuje polsk± kulturę w Ameryce?

JP

Więcej o:
Komentarze (2)
Alicja Bachleda-Curu¶ doceniona na gali w Stanach. "Dziękuje za tak wzruszaj±ce wyróżnienie!"
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
  • Gość: Polska

    0

    A dzi¶ pisałem o lansie żyłki i curus

  • Gość: go¶ć

    0

    Sfotografowanie się z tym babiszonem z koszmarów w białej sukience nocnych to chyba przesada. W każdym razie nie ma się czym chwalić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX