Meghan Markle przerażona planami swojej siostry. "Płakała, gdy się dowiedziała". Książki mają zdyskredytować księżną

Meghan Markle ma duży problem ze swoją przyrodnią siostrą, Samanthą. Kobieta planuje wydać dwie książki mające oczernić księżną. Jak donoszą brytyjskie media, żona księcia Harry'ego jest przerażona.

Odkąd Meghan Markle związała się z księciem Harrym, jej rodzina robi wszystko, by jej zaszkodzić. Księżna Sussex największy problem ma ze swoją przyrodnią siostrą, Samanthą. Od jakiegoś czasu mówi się, że w kwietniu ma pojawić się na rynku książka jej autorstwa. Premiera jest nieprzypadkowa, bo właśnie wtedy Meghan ma rodzić. Jednak to nie koniec rewelacji.

Meghan Markle boi się planów swojej siostry

Jak dowiedział się "Daily Mail", Amerykanka planuje wydać również drugą książkę. "In the Shadow of the Duchess", czyli "W cieniu księżnej", ma rzucić zupełnie nowe światło na relacje sióstr. Co ciekawe, Samantha w wielu wywiadach podkreślała, że jej celem jest pokazanie "prawdziwej" twarzy Meghan Markle.

Według brytyjskich dziennikarzy żona księcia Harry'ego boi się, że publikacja zaszkodzi jej wizerunkowi, który ostatnio nie jest najlepszy. Podobno gdy Meghan dowiedziała się o planach swojej siostry, wpadła w histerię.

Płakała, gdy dotarła do niej ta wiadomość. Jedyną rzeczą, która naprawdę ją zdenerwowała była ta książka. Ona i Samantha nigdy nie miały bardzo dobrych relacji i czuje, że jej siostra wykorzystuje swoją pozycję dla zysku - zdradził informator "Daily Mail

Samantha konsekwentnie zaprzecza, że nie chce wybić się na popularności Meghan Markle. Wierzycie jej?

ADWięcej o:
Komentarze (74)
Meghan Markle przerażona planami swojej siostry. "Płakała, gdy się dowiedziała". Książki mają zdyskredytować księżną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: An

  Oceniono 72 razy 38

  Nawet jesli się nie kochają i nawet jeśli ma powody,by mieć jakiś żal do Meghan,to pisanie oczerniajacej książki (o ile to prawda,), to rzecz niedopuszczalna i swiadczaca o kulturze i klasie tej pani.

 • Gość: LLO

  Oceniono 74 razy 34

  Nie musiały mieć żadnej relacji, Samantha nienawidzi Meghan, bo ojciec przecież zostawił ich matkę dla Dorii, wiadomo jak się nastawia dzieci przeciwko takim rodzicom, tak samo przeciwko rodzenstwu. Wiadomo, że robi to z zazdrości, koszmar co za podła obrzydliwa osoba. Najlepsza reakcja to brak reakcji, a bzdury to i ja potrafię wymyślić i napisać jakąś książkę. Tylko głupi to kupi.

 • aleksandra_ryki

  Oceniono 48 razy 26

  Ja na miejscu Meghan zerwałabym stosunki z całą rodzinką poza matką. Nie kontaktowałabym się z nimi i nie pozwoliłabym dzieciom.

 • elenem

  Oceniono 16 razy 16

  Rodzina ...ach rodzina. Znamy to.

 • Gość: Papryczka

  Oceniono 27 razy 15

  Zazdrości przyrodniej siostrze i musi ją zniszczyć. Zamiast wspierać

 • baramboo

  Oceniono 12 razy 8

  A mi ta cała „rodzina królewska” lata koło dudy.

 • Gość: Maria

  Oceniono 9 razy 5

  Dziwna ta siostra Megan, jeździ na wózku i dalej nie zajmie się sobą tylko robi wszystko by zaszkodzić księżnej.lepiej dla niej by było gdyby skupiła się na porządnej rehabilitacji a nie szkodzeniu Megan

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX