Anna Wendzikowska chwali się zdjęciami córeczki z wakacji w Dubaju. Dziewczynka jest naprawdę urocza!

Anna Wendzikowska wraz z dziećmi wybrała się do Dubaju. Dziennikarka szczegółowo relacjonuje swoje wakacje w mediach społecznościowych. Pochwaliła się też zdjęciami Kornelii.

Anna Wendzikowska znów w podróży! Pod koniec stycznia wypoczywała w Zakopanem, a teraz zupełnie zmieniła klimat. Dziennikarka wraz z córkami, Kornelią i Antosią, poleciała do Dubaju. Na swoim Instagramie pokazuje, jak świetnie się bawi. Skorzystała m.in. z ekstremalnej atrakcji i skoczyła ze spadochronem!

ZOBACZ: Anna Wendzikowska skoczyła ze spadochronem w Dubaju! Pochwaliła się zdjęciem ze skoku na Instagramie. Ale widoki!

Wendzikowska w porównaniu do innych gwiazd nie ma problemu z pokazywaniem swoich dzieci w internecie. Na InstaStory gwiazdy możemy zobaczyć całą fotorelację, której bohaterką została jej starsza córka, Kornelia. Trzeba przyznać, że 4-latka jest naprawdę urocza! Dziewczynka na wakacjach miała okazję przejechać się autem po pustynnych wydmach, poszaleć na placu zabaw oraz odwiedzić słynny "Miracle garden", czyli największy na świecie ogród z kwiatami.

Anna Wendzikowską z Kornelią w Dubaju - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Anna Wendzikowska i KornelkaAnna Wendzikowska i Kornelka screen Instagram.com/aniawendzikowska

ZOBACZ: Anna Wendzikowska ma już nowego faceta. Wygadała się na Instagramie. "Kto robi Ci zdjęcia?". Odpowiedziała i wszystko stało się jasne

Zazdrościmy takich wakacji!

JP

Więcej o:
Komentarze (121)
Anna Wendzikowska chwali się zdjęcAnna Wendzikowska chwali się zdjęciami córeczki z Dubaju. Dziewczynka jest naprawdę urocza!iami swojej córki Kornelki z Dubaju. Dziewczynka jest naprawdę urocza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Waltera

  Oceniono 30 razy 28

  To dziecko nie ma zespołu Downa-nie rozumiem powodu pisania takich idiotyzmów Natomiast matka jest kompletnie nieodpowiedzialna pokazując jej buzie Sama Wendzikowska jest kobieta”niskich lotów”i chyba raczej powinna się skupić na wychowaniu a nie eksponowaniu

 • rumpa

  Oceniono 32 razy 28

  Mąż mi zawsze powtarzał, że chce córeczkę taką śliczną jak ja. Odpowiadałam, a co, jeśli będzie podobna do ciebie? Mówił, że brzydką też będzie kochał...:))))

 • Gość: da

  Oceniono 22 razy 16

  wrzucanie zdjęć dziecka na leżaku w stroju kąpielowym? sama prowokuje pedofilów

 • Gość: xx

  Oceniono 22 razy 14

  Ta Andzia to nieźle po..... Trzy dni w Zakopanem, trzy w Dubaju w międzyczasie Warszawa i Londyn... Czy to dobre dla trzymiesięcznego dziecka, które i tak w czasie tych eskapad czas spędza z niańką. Znowu będzie tak jak ze starszą córką, że dziewczynka miała ponad półtora roku ledwie stała i nie chodziła?

 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 14

  biedne dziecko, matka puszczalska , każde dziecko z innym facetem, do tego ta warsiawska pycha i tępota (Metoda Stanisławskiego - pamiętamy :))))))))

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Bardzo smutne dziecko, pozuje jak matka kaze

 • Gość: Aniafu

  Oceniono 17 razy 9

  To prawda ze zabrali jej prawa rodzicielskie i ta mała jest z Ignaczakiem ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX