Meghan Markle popełnia kolejny błąd. Internauci obawiają się, że może przedwcześnie urodzić. Stawiają też odważną tezę

Meghan Markle

Meghan Markle (EAST NEWS)

Meghan Markle w kwietniu zostanie matką. Jednak księżna na zamierza zwalniać tempa. Właśnie planuje służbowy lot do Maroka. Internauci biją na alarm i obawiają się o jej ciążę.

Poród Meghan Markle planowany jest na kwiecień tego roku. Skoro termin narodzin kolejnego "royal baby" zbliża się wielkimi krokami, to nic dziwnego, że Brytyjczycy martwią się o zdrowie księżnej. Tym bardziej, że Meghan w ogóle się nie oszczędza i regularnie pojawia się na oficjalnych spotkaniach. Żona księcia Harry'ego dała właśnie internautom kolejny powód do zmartwień.

Meghan Markle może przedwcześnie urodzić?

Takie pytanie coraz częściej zadają internauci, którzy są zaniepokojeni nadmierną  aktywnością Meghan. Za dwa tygodnie Markle razem z księciem Harrym odwiedzą Maroko. Plan dwudniowej podróży nie został przyjęty zbyt ciepło przez Brytyjczyków. Pojawiło się wiele komentarzy, które sugerują, że żadna kobieta ciężarna na kilka miesięcy przed porodem nie powinna latać samolotem.

Fani rodziny królewskiej obawiają się, że gwałtowna zmiana ciśnienia może wywołać przedwczesny poród. Pojawiły się też głosy sugerujące, że skoro Meghan nie obawia się konsekwencji swoich wojaży, to może jednak udaje ciążę.

A jakie jest wasze zdanie?

AD

100 pytań prosto z lat 90. - quiz dla długodystansowców
1/100Na którym kanale w latach 90. pokazywane były słynne japońskie bajki? (Fot. Star Comics)
Zobacz także
Komentarze (39)
Meghan Markle popełnia kolejny błąd. Internauci obawiają się, że może przedwcześnie urodzić.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mk

  Oceniono 20 razy 18

  Ciąża to nie choroba.

 • Gość: Larisa

  Oceniono 20 razy 16

  Kate też latała samolotem w ciazy, to samo Sofia że Szwecji, inne tez latają samolotem. Więc nie wiem po co robicie problemy, ja leciała 6 godzin samolotem na 2 tygodnie przed porodem i nic się nie stało.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Na całe szczęście BRK ma głęboko gdzieś Plotka i internautów

 • Gość: Jomi

  Oceniono 8 razy 8

  Drugi raz artykuł o tym samym. No pranoja jakaśna punkcie Meghan!!
  Ona ma lekarzy, którzy pewnie jej doradzają co może a co nie, dajcie ludzie spokój!!

 • Gość: Dominika

  Oceniono 18 razy 8

  Jest tyle tego typu filmików a wy dalej że to poduszka. Przecież widać ruchy dziecka! To zazdrość czy co bo was nie rozumiem? Alek jak się tylko plotka i kozaczka przegląda...

 • Gość: echh

  Oceniono 6 razy 6

  Niektóre kobiety pracują prawie do samego porodu, więc skoro księżna czuje się na siłach to dlaczego nie? Poza tym domyślam się, że ma zapewnioną najlepszą opiekę medyczną i gdyby istniało jakieś realne zagrożenie nikt nie organizowałby wizyty zagranicznej...

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  hmmm. poród w kwietniu tego roku... cud by był gdyby urodziła w przyszłym roku

 • Gość: Gonia

  Oceniono 16 razy 4

  Pieknie i kobieco

 • Gość: Tez coś

  Oceniono 7 razy 3

  Boże ale wy głupi. Widać że cxuje się świetnie a kejt zdychala rzygala i dla niej ciąża to był koszmar. X 3. Podejrzewam, że o ile w ogóle była w tych ciazach to pewnie wszystkie podtrzymywali bo kejt nie wyglada na kobietę, która donosi ciążę. Ma taki meski typ budowy ciała to może oznaczać ze coś z hormonami jest nietak. To nagminne rzyganie i złe samopoczucie to tez znak że organizm ciążę może poronic tak bywa. Takie bardzo męczące wtmioty i mdłości to właśnie złu objaw. Meghan czuje się dobrze to może wszystko robić. ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX