Maja Frykowska przewidziała katastrofę smoleńską? Nawrócona celebrytka twierdzi, że miała proroczy sen! Co zobaczyła?

Maja Frykowska była niegdyś jedną z największych skandalistek polskiego show-biznesu. Teraz jako nawrócona celebrytka wyznała, że przed katastrofą w Smoleńsku miała proroczy sen.

Maja Frykowska stała się sławna dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Big Brothera". Cała Polska widziała gorące sceny w wannie, w której kąpała się nago z Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim. Ta sytuacja przyniosła jej ogromną popularność i niechlubne miano "seks-skandalistki". Frykowska wstydziła się tej łatki, dlatego na kilka lat wycofała się z show-biznesu. W tym czasie nawróciła się i wydała autobiografię "Pokonaj siebie". Za każdym razem kiedy pojawia się w mediach, opowiada o swojej przyjaźni z Bogiem.

ZOBACZ: Maja Frykowska po latach zdradza tajemnice erotycznej sceny w "Big Brotherze". Seksu z Kenem nie było

Maja Frykowska miała proroczy sen przed katastrofą smoleńską

Maja Frykowska udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym opowiedziała szokującą historię. Wyznała, że kilka dni przed katastrofą smoleńską przyśniło jej się, że widzi tłum płaczących ludzi na placu Piłsudskiego w Warszawie.

Pamiętam, że raz przyśniło mi się, że z lotu ptaka widzę tłum ludzi zbierających się pod krzyżem na placu Piłsudskiego w Warszawie. Wszyscy byli ubrani na czarno i płakali. Opowiedziałam o tym wróżce, a ona mi zaczęła tłumaczyć, że mieszkam w miejscu, gdzie były obozy dla Żydów i to dusze zmarłych do mnie przychodzą - powiedziała Plejadzie.

Wróżka początkowo zbagatelizowała opowieść celebrytki. Jednak kilka dni później miała miejsce katastrofa lotnicza polskiego samolotu w Smoleńsku, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką. Wtedy Frykowska dowiedziała się, że jej sen był proroczy.

Kilka dni później wydarzyła się katastrofa smoleńska. Ta sama wróżka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że jednak się myliła i to był sen proroczy. To była jakaś paranoja.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że Maja rzeczywiście dostała znak od niebios?

JP

Więcej o:
Komentarze (56)
Maja Frykowska przewidziała katastrofę smoleńską? Nawrócona celebrytka twierdzi, że miała proroczy sen!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gazkom

  Oceniono 39 razy 31

  Chrześcijanka i chodzi do wróżki?
  Sprawdźmy co Biblia o tym mówi:
  „Nie będziesz się zwracał do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziesz zasięgać ich rady” (Kpł 19, 31);
  „Przeciwko każdemu, kto zwróci się do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać nierząd z nimi, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu” (Kpł 20, 7).
  „Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości, jak tamte narody. Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by uprawiał wróżby, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni” (Pwt 18, 9-12).

 • Gość: Binga

  Oceniono 22 razy 16

  To raczej byli księża pedofile, faceci ubrani na czarno, Piłsudski nienawidził ksiezy katolickich i teraz dobrze wiemy czemu.

  Ale to żadne proroctwo, było wiadomo od dawna.

 • Gość: swen

  Oceniono 10 razy 10

  to jest właściwe zdjęcie? bo ja widzę krzyżówkę koczkodana z glonojadem

 • podkarpacie55

  Oceniono 11 razy 9

  Wszedłem na stronę aby poprawić sobie samopoczucie z rana a jestem zażenowany.Ta pani aby utrzymać rozpoznawalność swojej osoby jest w stanie wszystko powiedzieć ,nie tylko pogodzić się z Bogiem.Nie znam się na tym lecz wydaje mi się że jest to przypadek dla fachowców z wiedzy psychiatrycznej.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  a ja miałem sen.. że Hitler zginie..to było kilka lat po wojnie.........Ludzie nie dosyć mamy idiotyzmów..w codziennym życiu publicznym?

 • Gość: quinto

  Oceniono 11 razy 7

  Były czasy, kiedy w modnym łódzkim klubie, wpadała napruta do męskiej toalety z tekstem - Chłopaki któremu mogę zrobić loda, bo mi stówę na barze zabrakło...
  Teraz się nawróciła i widzenia ma... zaiste cud.

 • panbies

  Oceniono 8 razy 6

  Ma moc Fryta celebryta:D Na wiosce pewnie z niej się śmieją, że nawiedzona, że duchy widzi, że wróżki i bogi różne takie tam szaleństwa, niewiadomoco i ocochodzi. A chodzi zawsze o pieniądze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX