Ewa Chodakowska kupiła apartament w Atenach. Kosztował kilka milionów złotych

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis kupili w Atenach apartament wart ponad cztery miliony złotych. Małżonkowie zamierzają w nim spędzać urlopy.

Ewa Chodakowska od lat jest przywiązana do Grecji. Można powiedzieć, że ten kraj jest jej drugim domem. Tam ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens i poznała swojego męża, Lefterisa Kavoukisa.

Ewa Chodakowska kupiła apartament w Atenach

Nic dziwnego, że trenerka ma sentyment do Grecji. Okazuje się, że tęsknota za Atenami była tak duża, że gwiazda zdecydowała się kupić tam apartament! Chodakowska podzieliła się nowiną na swoim Instagramie. 

W sezonie letnim regularnie wracając z plaży wzdychaliśmy do najpiękniejszej dzielnicy Aten - sąsiadującej z okolicą, w której mieszkaliśmy - ze słowami KIEDYŚ TU KUPIMY MIESZKANIE. Z naszymi dziurami w kieszeni, wyznaczyliśmy nieuchwytne cele... 8 miesięcy temu zaświeciły się nam oczy... NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI pojawiła się oferta w naszym WYMARZONYM MIEJSCU. Ile było zachodu... uuuuuu... po długich bataliach MAMY TO.  Nasz pierwszy wspólny cel. Nasz spełniony sen. Nasze miejsce na ziemi - napisała.

Fakt.pl podaje, że gniazdko małżonków ma 100 metrów kwadratowych i znajduje się tuż przy plaży. Za miejsce w raju Chodakowska musiała zapłacić milion euro, czyli ponad cztery miliony złotych. Chociaż apartament był w pełni urządzony, Ewa postanowiła wprowadzić poprawki. Tabloid donosi, że wyburzyła kilka ścian, kupiła meble i sprzęt sportowy.

Fanów trenerki uspokajamy - kupno mieszkania w Atenach nie oznacza, że Ewa opuści Polskę.

Chciałabym w przyszłości pozwolić sobie tak zorganizować życie, by co jakiś czas bez przerwy być w Grecji trzy miesiące i się tam zaszyć. Zarówno klimat, jak i jedzenie, woda, niekończące się słońce i otwarci ludzie, których można tam spotkać, dodają mi bardzo dużo energii i napędzają do działania – mówiła kilka miesięcy temu.

Pozostaje nam życzyć zakochanym samych cudownych chwil w nowym lokum. No i czekamy na zdjęcia! Mieszkanie z pewnością robi wrażenie.

KS

Więcej o:
Komentarze (37)
Ewa Chodakowska kupiła apartament w Atenach. Kosztował kilka milionów złotych! Trenerka pokazała zdjęcie
Zaloguj się
 • adamjh

  Oceniono 11 razy 7

  Ateny? Najpiekniesza dzielnica? Gdzie? Przez tydzien widzialem tam glownie wszedobylski brud i bezpanskie psy!

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Mąż Grek, więc chyba to żadna sensacja.

 • Gość: Koniuszy

  Oceniono 5 razy 3

  Mam nadzieję że blisko stadniny?

 • jabbaryt

  Oceniono 9 razy 3

  Jak zwykle chamski hejt. Nie ukradła tylko zarobiła własna pracą. Ale to nie mieści się w głowie czerskim liberałom.

 • iluzjoner

  Oceniono 7 razy 3

  Wszyscy z nas, którzy interesują się namiętnie "dokonaniami" tej pani, mogą się czuć współautorami jej sukcesów finansowych. Inaczej mówiąc, dołożyliśmy cegiełki do tego ateńskiego apartamentu, niestety bez prawa współwłasności.

 • bartekgryko

  Oceniono 3 razy 3

  Ewa Chodakowska kupiła apartament w Atenach. Jest warty kilka milionów złotych
  -tak głosi tytuł ze strony głównej linkujący do tego tekstu... otóż droga redakcjo.... apartament może być wart kilka milionów, a warty może być zmiana. Wstyd. Na szczęście w tekście jest już poprawnie... uffff

 • dank-a11

  Oceniono 2 razy 2

  Gratuluje kupna apartamentu Pani Chodakowska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX