Julia Wieniawa spotyka się z Baronem? Zostali przyłapani na randce. "Zajęli miejsce w rogu, dużo rozmawiali, śmiali się"

Julia Wieniawa i Baron zostali przyłapani na randce w jednej z warszawskich restauracji. Czyżby aktorka próbowała ułożyć sobie życie u boku muzyka?

Pod koniec minionego roku najgłośniejszym tematem polskiego show-biznesu było niewątpliwie rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" aktorka wyznała, że poznała Antka zbyt wcześnie, co poskutkowało rozstaniem.

Od tamtej pory fani spekulują, że to młoda gwiazda rzuciła Królikowskiego, a ten nie radzi sobie z utraconą miłością. Potwierdzeniem tego miała być ucieczka aktora na Bali, gdzie, jak sam napisał, oczyszczał się i "detoksował".

Julia Wieniawa spotyka się z Baronem?

Wszystko wskazuje na to, że Julia radzi sobie znacznie lepiej od Antka. Pudelek.pl podaje, że zaczęła randkować z Baronem. Muzyk i aktorka zostali przyłapani w jednej z warszawskich restauracji.

Wieniawa i Baron przyszli do knajpy, która nie cieszy się popularnością. Zajęli miejsce w rogu, wybierając pustą część sali z dużą liczbą wolnych stolików. Zależało im na odrobinie prywatności. Dużo rozmawiali, śmiali się. Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy - zdradza informator.

Co ciekawe, Antka i Barona trochę łączy. Obaj są artystami i osobami publicznymi, dodatkowo muzyk także jest starszy od Julii i to o całe 13 lat.

Myślicie,  że będzie z tego coś poważnego?

KS

Więcej o:
Komentarze (38)
Julia Wieniawa spotyka się z Baronem? Zostali przyłapani na randce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: proza życia

  Oceniono 28 razy 26

  On zalicza wszystkie małolaty, a ona nie ma nic przeciw...

 • Gość: Gabi

  Oceniono 20 razy 18

  Otwieram lodówkę , Wieniawa. Gdzie nie spojrzę znowu ona. Czy macie ją na etacie.

 • Gość: Co za bełkot

  Oceniono 15 razy 15

  "Antka i Barona trochę łączy..."

  Ano łączy więcej niż myślicie. Obydwaj są facetami (podobno), obydwaj mają 2 ręce i 2 nogi, obydwaj oddychają powietrzem atmosferycznym itd itd

 • Gość: Olobolo

  Oceniono 13 razy 13

  Tęskni za dziobaniem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Już lepszy baron od wymoczka ha, ha a ona zalicza pokolei łóżka taka młoda dajka

 • Gość: winotu

  Oceniono 9 razy 9

  Żle wybiera,ale to błędy młodego wieku,niech pogada z Matrą Żmudą Trzebiatowską jak to się robi, Marta też miała faceta o 12 lat starszego,ale zamieniła go na nowszy model o 5 lat młodszego,czyli skorzystała na tym 17 lat i została szczęśliwą mężatką.A ten żeby to chociaż był baron,to raczej przebieraniec.

 • boo-boo

  Oceniono 9 razy 7

  Lepiej sobie radzi od swojego eksa bo już się z kimś spotyka ? No litości.....

 • y.woodoo

  Oceniono 8 razy 6

  Julenka, czolowy qrwszonek pudelka bez urozmaiconego ybnka zyc nie moze. Aby tylko sie 3,14dolic to jej haslo zycia codziennego. Walczy o tytul Polskiej Messaliny. Konkurencja jest ostra: rozowa pindzia, nawiedzona torunska, kobylka, martusia pannazdziecmi, pelnodoopskie godlewskie i setki innych niezaspokojonych. Zyczmy jej powodzenia i pamietajcie cipulenki - Fair Play obowiazuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX