Córka Zamachowskiego i Justy ma już 17 lat! Bronisławę spotkał kilka dni temu wielki zaszczyt

Czy córka Zamachowskiego pójdzie w ślady taty? Wszystko na to wskazuje!

Przyjęło się mówić, że dzieci gwiazd mają w życiu "łatwiej". Wygląda jednak na to, że 17-letnia córka Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy postanowiła samodzielnie zawalczyć o sławę.

Do niedawna o nastolatce było głośno głównie w kontekście rozwodu jej ojca oraz jego małżeństwa z nową partnerką - Moniką Richardson. Macocha Bronisławy nie stroni od epatowania życiem prywatnym w mediach. 

Bronisława Zamachowska na imprezie Orłów

17-letnia dziewczyna póki co unika wywiadów rzek, a zamiast tego stawia pierwsze kroki w świecie filmu. Drugoplanowa rola w filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki" przyniosła jej w ubiegłym roku aż dwie nominacje do prestiżowych Orłów. 

Ostatecznie Bronisława Zamachowska nie wygrała żadnej ze statuetek, ale w tym roku Polska Akademia Filmowa dała jej możliwość odczytania nominowanych w jednej z kategorii. Dawno niewidziana na salonach 17-latka wyraźnie wydoroślała.

17-LETNIA BRONISŁAWA ZAMACHOWSKA. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na uroczystym wydarzeniu Zamachowska zaprezentowała się w prostej czarno-białej stylizacji, którą uzupełniła fikuśnym upięciem włosów. Myślicie, że 17-letnia Zamachowska dołączy kiedyś do pierwszoligowych polskich aktorów?

Więcej o:
Komentarze (42)
Bronisława Zamachowska ma już 17 lat! Córka aktora odczytała nominacje do Orłów 2019
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: x

  Oceniono 23 razy 17

  Już kochani internauci czepili się dziewczyny, tak życzliwie, jak to oni: że Bronka, że brzydka, że źle ubrana, że jedzie na nazwisku. Pokazywanie wybotoksowanych i wymalowanych "gwiazd" zrobiło swoje. Dziewczyna jest naturalna a nie napompowana jak nie przymierzając Bieniukówna, lepiej Bronka niż Fabienne albo Kaszmir, a ubiera się jak lubi, a nie jak jej każe Rozenek czy Lewandowska. Tak trzymać panno Bronisławo!

 • Gość: Natalia

  Oceniono 26 razy 14

  Miła, rezolutna i utalentowana dziewczynka, z ujmującym urokiem nieśmiałości. Nie wykluczone, że i aktorsko utalentowana, bo to pokaże czas. Dzieci, jeżeli nie są tresowane, bywają na ekranie i na scenie tak naturalne, tak szczere, że porywają, ale to czas wszystko zweryfikuje. Przestańcie więc szarpać tę dziewczynkę. Dość paskudna w swoim egoiźmie i popędliwości okazała się pani Moniczka. Niech Bronia idzie swoją drogą. Myślę, że da sobie radę. Trzymam kciuki !

 • Gość: Przechodzień

  Oceniono 19 razy 13

  Dziewczynka jak dziewczynka to znaczy już kobieta gdy byli nazwisko nawet na ulicy bym jej nie zauważył

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 13

  Ostatnie zdj najlepsze Pani Monika usmiechnieta macocha od ucha do ucha ale Bronislawa juź nie taka zadowolona

 • cholminy

  Oceniono 26 razy 10

  Fajna, dziewczęca, naturalna. Na szczęście nie podąża za modą większości nastolatek w jej wieku. Jest oryginalna i póki co, nie wyskakuje z lodówki. Powodzenia dziewczyno:)

 • Gość: Olo

  Oceniono 13 razy 9

  Czyli co? Też będzie miala 3 mężów?
  Fakt, zrobił pan Zbyszek karierę, co jest dziwne prawdę mówiąc, ale śpiewal świetnie to trzeba oddać

 • Gość: Fifi

  Oceniono 7 razy 5

  Sympatyczna dziewczyna! Myślę, że będzie z niej dobra aktorka, choć wiadomo, jeszcze sporo lat nauki przed nią. Ale ma talent, w Powidokach zagrała bardzo dobrze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX