Książę Karol i Camilla mają nieślubnego syna? 52-letni Australijczyk twierdzi, że to on. "Babcia mówiła mi o tym wprost"

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles mają nieślubnego syna? 52-letni Australijczyk Simon Dorante-Day twierdzi, że to właśnie on jest ich pierwszym dzieckiem. Mężczyzna podkreśla, że ma na to dowody.

Tajemnicą poliszynela jest, że książę Karol i Camilla Parker-Bowles mieli romans, nim Karol poślubił Dianę. Teraz jednak pojawiły się kolejne doniesienia. Młodym kochankom miał w 1966 roku urodzić się syn. Teraz do mediów zgłosił się Simon Dorante-Day, który twierdzi, że to on jest potomkiem Karola i spadkobiercą królewskiego tronu.

Książę Karol i Camilla mieli syna?

Simon Dorante-Day w rozmowie z magazynem "New Idea" przyznał się, że jest synem księcia Karola i Camilii, który zaraz po urodzeniu został oddany do adopcji. Co więcej, Dorante-Day twierdzi, że ma na to dowody. 

52-latek pokazał swoje zdjęcia z czasów, gdy był nastolatkiem i porównał je z fotografiami młodego księcia Karola, a także syna Camilli - Toma. Według niego podobieństwo jest uderzające. 

JAK WYGLĄDA DOMNIEMANY NIEŚLUBNY SYN KAROLA I CAMILLI? ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Simon Dorante-Day w wywiadzie dodał również, że przypomina samą królową Elżbietę. 

Ktoś przeanalizowała moją strukturę kostną twarzy i okazuje się, że przypomina tę królowej - powiedział tabloidowi.  

Książę Karol ma nieślubnego syna?Książę Karol ma nieślubnego syna? Okładka 'New Idea'

To jednak nie wszystko. Australijczyk jest przekonany, że Karol i Camilla musieli go porzucić, bo jego narodziny byłyby ogromnym skandalem. Gdy Simon się urodził Camilla miała 18 lat, a Karol zaledwie 17 lat. Simon Dorante-Day wierzy też, że o jego istnieniu wiedziała księżna Diana, która chciała ujawnić światu całą prawdę, ale przed śmiercią nie zdążyła. 

Wierzę, że Diana wiedziała o moim istnieniu. Zorientowała się, jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić - przyznał.

Simon Dorante-Day dowiedział się o swoim książęcym pochodzeniu od adopcyjnej babci, która w młodości pracowała na dworze królowej Elżbiety II i księcia Filipa. 

Byłem bardzo blisko z babcią, a ona wiele razy mówiła mi, że jestem dzieckiem Camilli i Karola. To nie były sugestie, mówiła o tym wprost - wyznał. 

Nieślubny syn Karola i Camilla jest księciem?

Pałac do tej pory w żaden sposób nie odniósł się do tych plotek. Jednak jeśli nawet potwierdzono by, że Simon Dorante-Day jest synem księcia Karola, to Australijczyk nie mógłby zostać księciem i rościć sobie praw do tronu. Według królewskiego protokołu tron może odziedziczyć jedynie potomek pochodzący ze związku małżeńskiego. 

AG

Więcej o:
Komentarze (36)
Książę Karol i Camilla mają nieślubnego syna? 52-letni Australijczyk twierdzi, że to on. "Babcia mówiła mi o tym wprost"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 28 razy 26

  W dobie testów DNA takie artykuliki są dość idiotyczne. Jak długo redakcja Plotka będzie udowadniać światu, że jest zbieraniną durniów? To, że ktoś inny tez jest durny, nie czyni Plotkarzy mniej durnymi.

 • Gość: Emma

  Oceniono 24 razy 20

  Tak. A ja jestem nieślubną wnuczką księcia Filipa 😀😀😀

 • manru12

  Oceniono 16 razy 14

  Dowody? jakie dowody ,tak może mówić co 10 ludzik.DNA i wszystko jasne.

 • Gość: IZA

  Oceniono 10 razy 8

  Są przecież ludzie, którzy powinni pamiętać Kamilę w ciąży i oczywiście DNA

 • Gość: Bezos

  Oceniono 6 razy 6

  Wyglada na starszego od swojego ojca
  niedawno jedna twierdzila ze jest corka Salvadora Dali i ma na to dowody.

 • Gość: Zbiku

  Oceniono 5 razy 5

  No nie wiem. Ja tam podobieństwa na ktore on się powołuje nie widzę

 • zbych21

  Oceniono 5 razy 5

  Jeszcze tego Brytyjczykom prócz brexitu brakowało - Szymona Samozwańca. Smuta się szykuje.

 • Gość: lmao

  Oceniono 4 razy 4

  Brązowooki szatyn twierdzi, że jest synem dwojga niebieskookich blondynów.

 • Gość: Bernadetta

  Oceniono 6 razy 2

  Badania genetyczne i kropka córka miała i tatuś pękł prawda zawsze wyjdzie kłamstwo ma krótkie nogi. Bernadetta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX