"Kto rządzi w domu?". Odpowiedź Izabeli Janachowskiej i jej męża na to pytanie nie była jednogłośna

Izabela Janachowska i jej mąż, Krzysztof Jabłoński, zrobili przed kamerami "Quiz małżeński". Jedno z pytań "poróżniło" przyszłych rodziców.

Izabela Janachowska karierę taneczną dawno zostawiła za sobą i jest teraz ekspertką w kwestii ślubów i wesel. Od kilku lat prowadzi już trzy programy związane z tą tematyką na TVN Style, a w ubiegłym roku wystartowało jej kolejne show, w którym pomaga znaleźć kreacje dla młodych panien w rozmiarze "plus size".

ZOBACZ TEŻ:  Nie mieściła się w żadną suknię ślubną ze zwykłego salonu. Pomogła jej Janachowska. Kreacja marzenie, ale makijaż to prawdziwy sztos

To jednak nie wszystko. Wedding plannerka od jakiegoś czasu prowadzi także swój kanał na YouTubie związany właśnie z tą tematyką. Zwykle udziela na nim porad dotyczących trendów czy też kwestii organizacyjnych wesel. Zatem jeden z ostatnich materiałów zaskoczył jej widzów. Iza wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim zdecydowali się na "Quiz małżeński". 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zrobili "Quiz małżeński"

Jedno z pytań dotyczyło tego, kto rządzi w domu.

On - czytamy na tabliczce Izy Janachowskiej. 
Ona - napisał natomiast jej mąż, Krzysztof.

W tym momencie małżonkowie wybuchnęli śmiechem, po czym wywiązała się ciekawa dyskusja.

Izabela Janachowska z mężem Krzysztofem JabłońskimIzabela Janachowska z mężem Krzysztofem Jabłońskim YouTube / Wedding Dream - Izabela Janachowska

No co ty... Ja rządzę? - dziwiła się Janachowska.
Taka prawda - odpowiedział Krzysztof.
Absolutnie! Nie ma takiej opcji - mówiła Iza.
Moment, moment... Kto wybiera wczasy? Kto wybiera meble? Kto wybiera wszystkie rzeczy do domu? - wyliczał mąż Janachowskiej.
Nie, nie nie! Co ty mówisz. Czasem ty się dopasowujesz do mojego grafiku pracy, ale rządzisz ty. Ja mogę sobie wybierać wszystko, a dopóki ty nie powiesz "to, to i to" to nie jest klepnięte - dodała gwiazda.
To super. Teraz wiem już na przyszłość, że rządzę. Dziękuję - spuentował Jabłoński.

Trzeba przyznać, że Janachowska i Jabłoński wydają się być razem wyjątkowo szczęśliwi. Chemię, a dodatkowo przyjaźń między tymi dwojga widać z kilometra. Mamy wrażenie, że fakt, że już na wiosnę przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko tylko umocni ich piękną relację.

 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (11)
"Kto rządzi w domu?". Odpowiedź Izabeli Janachowskiej i jej męża na to pytanie nie była jednoznaczna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: tak myślę

  Oceniono 30 razy 22

  Czasami te związki starszy-młoda są bardzo udane, np. Pazurowie, Żebrowscy... Ale czasem trafi się jak Kaziowi Marcinkiewiczowi i wtedy to już mogiła!

 • Gość: M.

  Oceniono 27 razy 21

  Fajna para, wesoła i widać że miłość między nimi jest.

 • Gość: a

  Oceniono 15 razy 13

  Wszyscy tak jada na nia a ten quiz byl super.Mega fajny facet i widac milosc

 • Gość: Lila

  Oceniono 2 razy 2

  Przesympatyczna kobieta i mądra.piza tym jest szczera.

 • Gość: kjaa

  Oceniono 1 raz 1

  piękna i bestia.. ładna para

 • Gość: inga

  0

  Ja też wolę starszych rozsądnych facetów. Ci młodzi to większość pijąca, paląca i ćpająca. Książki żadnej nie przeczytali, zaniedbani bez zębów. Dzięki za taką beznadziejną młodość.Iść z takim facetem gdziekolwiek to tylko wstydu można sobie zrobić i nawet nie wiadomo o czym rozmawiać ,bo z reguły to ograniczony umysłowo typek.

 • Gość: liberte

  Oceniono 12 razy -10

  ależ jej się szeroko usta otwierają.. na pewno nie haczy zębami w strategicznych chwilach.. trochę głos piskliwy, ale jestem na tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX