Meghan Markle napisała poruszający list do ojca. Do sieci wyciekła jego treść. "Tato, przestańcie mnie prześladować"

Meghan Markle od wielu miesięcy jest skonfliktowana ze swoim ojcem. W jednym z listów prosiła, by Thomas Markle przestał ją szkalować w mediach. Jego treść jest poruszająca.

Relacje Meghan Markle i jej ojca nie należą do najlepszych. Najpierw Thomas Markle oczerniał córkę w mediach, następnie nie pojawił się na jej ślubie. Mimo to żona księcia Harry'ego wciąż kocha swojego tatę. Magazyn "People" dotarł właśnie do listu, który księżna wysłała do Thomasa w ubiegłym roku.

Meghan Markle wysłała do ojca list z apelem

Thomas Markle na kilka tygodni przed ślubem swojej córki udzielił wielu głośnych wywiadów, w których ujawnił wstydliwe fakty na temat Meghan Markle. Mężczyzna zarzucił jej m.in. brak opieki i wsparcia oraz pogoń za sławą. Okazuje się, że księżna chciała pojednania. Magazyn "People" opublikował fragment listu, w którym Meghan apeluje do swojego taty o zaprzestanie medialnej nagonki.

Tato, jestem załamana, ale kocham cię, mam jednego ojca. Przestań mnie prześladować za pośrednictwem mediów, abyśmy mogli naprawić naszą relację - napisała Meghan Markle.

Księżna Sussex podobno chciała zaprosić swojego ojca na ślub, jednak Thomas regularnie odrzucał połączenia. Argumentował to złym stanem zdrowia. Jednak w tym samym czasie  w tabloidach mówił, że "nie ma już córki". Meghan nie mogła się pogodzić z tak bezdusznymi komentarzami.

Meghan rozpadła się na kawałki po tym, co Thomas jej powiedział – wyznał znajomy księżnej.

Dlaczego treść listu wypłynęła dopiero teraz? Prawdopodobnie chodzi o ocieplenie wizerunku Meghan Markle. Ostatnimi czasy nie miała zbyt dobrej prasy. Dodatkowo konflikt z siostrą i ojcem wpływał negatywnie na wizerunek rodziny królewskiej.

Wierzymy jednak, że księżna jest na tyle silną osobą, że poradzi sobie z gorszym czasem!

AD

Więcej o:
Komentarze (21)
Meghan Markle napisała poruszający list do ojca. "Tato, przestańcie mnie prześladować". Była gotowa na pojednanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lu

  Oceniono 14 razy 4

  Dla prasy gradką jest obrzucanie błotem slawnych. Przestańcie pisać źle, przestanie mieć złą prasę. Jedyn jej wina, że jest człowiekiem na świeczniku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Znowu wymyslacie bzdury. Ojciec nigdy nie zarzucał jej braku opieki. Raczej miał pretensje do Harrego i BRK ze go odcieli od córki. W swoim wywiadzie pokazywał listy i życzenia.
  To przyrodnia siostra nagle zmieniła nazwisko na Markle i próbowała zarobić wypisując różne sensacje.
  No niestety bardzo źle na tym wyszła, bo została zlinczowana przez otoczenie i teraz boi się wyjść z domu.

 • Gość: daw

  Oceniono 17 razy 3

  Widać, że nowy pan od PR działa na całego. Nagle wypowiadają się anonimowi przyjaciele (którzy jakby byli przyjaciółmi nie rozmawialiby z prasą), znikąd wyskakuje temat listu, a gdyby taki napisała to jej tatuś na pewno by już dawno poleciałby z nim do prasy. Bajki i ocieplanie wizerunku.

 • Gość: Izydor

  Oceniono 17 razy 3

  Ocieplenie nadszarpniętego wizerunku Megan.

 • Gość: Jo

  Oceniono 14 razy 2

  Nowy Pan od PRu próbuje ją "wybielac". Podejrzewam, że mu się nie uda.

 • Gość: xxx

  Oceniono 3 razy 1

  Yhyyy...

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 1

  Co za bzdura, przecież on wielokrotnie mowil, ze próbował do niej dzwonić, ale jej nr telefonu jest nieaktualny.
  Nie znalazla tez czasu aby przedstawic ojcu narzeczonego
  Załosna próba wybielania wizerunku

 • Gość: rtg

  Oceniono 2 razy 0

  Damage control

 • Gość: Amelia

  Oceniono 6 razy 0

  Megan jest Żałosna. Beznadziejna losie widać że służby działają nikt jej nie lubi w Anglii maja ja za przyblede to trza działać żenada i tyle żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX