Anna Mucha na okładce "Vivy!". Gwiazda oburzona promocją wywiadu. Opublikowała mocny wpis, który jednak szybko edytowała

Anna Mucha pojawiła się na okładce magazynu "Viva!". Aktorka pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie, przy czym dodała, że jest oburzona tym, jak magazyn w sieci zareklamował ten wywiad.

Anna Mucha wie, jak wzbudzić wokół własnej osoby medialny szum. O tej kobiecie znów jest głośno! Przypomnijmy, że w ostatnim czasie polskie media żyły rzekomym rozstaniem aktorki z jej wieloletnim partnerem, Marcelem Sorą. Gwiazda jednak postanowiła do końca nie komentować tych doniesień, a dziennikarzy, którzy próbowali uzyskać od Ani jakąkolwiek wypowiedź w tym temacie, zbywała. Zaledwie kilka dni po tym, jak plotki o rozstaniu ujrzały światło dzienne, Mucha pojawiła się u boku Marcela na premierze filmu "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3". Wielu spekulowało więc, że o żadnym rozwodzie nie ma w ich przypadku mowy. 

Anna Mucha oburzona promocją wywiadu

Żadne z tych doniesień nadal nie zostały przez aktorkę oficjalnie potwierdzone. A była na to szansa, ponieważ Mucha udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym dziennikarz zapytał Anię wprost właśnie o te doniesienia mediów. Mimo że wywiad z aktorką będzie dostępny w sklepach od czwartku, to ona postanowiła już wcześniej zdradzić na Instagramie, że żadnego komentarza w tej sprawie tak naprawdę nie udzieliła.

PS. Moi drodzy, jeśli chcecie zobaczyć piękną sesję i przeczytać ciekawy wywiad, to zapraszam. Kupcie magazyn "Viva!", ale jeśli spodziewacie się „komentarza” albo sensacji w odniesieniu do mojego życia prywatnego, to przykro mi! Bo oto cały fragment:
- Miło nam się rozmawia, ale czy "wracasz na rynek ? Jak się to mówi w Warszawie? Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że "wraca na rynek".
- Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania.
I tyle. Więc jak sami widzicie - napisała.

Słowa te stanowią jednak podstawę do faktu, że Anię oburzyło to, w jaki sposób magazyn "Viva!" zareklamował w sieci tę sesję oraz wywiad. Okazuje się, że początkowo jej wpis na Instagramie wyglądał zupełnie inaczej. Otóż, teraz możemy przeczytać jedynie, iż aktorka bardzo lubi rozmawiać z Piotrem Najsztubem. Wcześniej natomiast pojawił się tam bezpośredni zarzut w stronę magazynu "Viva!", który jednak bardzo szybko zniknął z sieci. Nam udało się jednak go dostrzec!

Ps. taka fajna rozmowa z mega inteligentnym i wyjątkowym mężczyzną, a magazyn "Viva!" reklamuje ją w sieci pod hasłem: "Anna Mucha pierwszy raz komentuje plotki o rozstaniu z partnerem". Serio?! - mogliśmy wówczas przeczytać na Instagramie aktorki.

Anna MuchaAnna Mucha screen Instagram/@taannamucha

Wynika z tego, że gwiazda była po prostu zawiedziona tym, jak magazyn postanowił zachęcić do zakupu i lektury wywiadu, żerując tym samym na plotkach o rzekomym rozstaniu gwiazdy z mężem. 

Jak myślicie, co spowodowało, że Anna Mucha pokusiła się jednak o edycję tego wpisu? 

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Anna Mucha na okładce "Vivy!". Gwiazda oburzona promocją wywiadu. Opublikowała mocny wpis, który jednak szybko edytowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jan

  Oceniono 45 razy 33

  Fatalne zdjęcie. Źle zachowane proporcje ciała, Wyszło jakoś koślawo. A przecież Mucha pomimo niskiego wzrostu zazwyczaj dobrze wtgląda.

 • Gość: sztuka filmowa

  Oceniono 28 razy 22

  Pani Ania jest przeciętną aktorką, zatem gwiazdą raczej nie jest. jest rozpoznawalna na ulicy i tyle.

 • Gość: zuza

  Oceniono 21 razy 17

  No nie ma jak o sobie na dzien dobry powiedziec, ze jest sie pieknym i ciekawym hmmm?

 • Gość: ej

  Oceniono 20 razy 14

  pann nikt, chyba nawet w tym filmie zaczynała karierę, proroczy tytuł ;)

 • Gość: gad

  Oceniono 18 razy 12

  Gwiazda mucha ? to chyba kpina . Z niej taka gwiazda, jak z buraka ananas.

 • Gość: uuu

  Oceniono 9 razy 9

  ładna kobieta zadbana ale to zdjęcie podkreśla jej wady, toporne proporcje

 • Gość: amp

  Oceniono 14 razy 8

  Jak choojowa aktoreczka moze udzielic ciekawego wywiadu?

 • Gość: Gg

  Oceniono 11 razy 7

  Niech ona się cieszy, że ktokolwiek chce ją na okładce... Viva to dwutygodnik dla 70-letnich pań nie korzystających z internetu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX