Żmuda-Trzebiatowska o tym, jak zareagował jej mąż na słowa Wojewódzkiego o ich romansie. Mogło być z tego coś więcej? Postawiła sprawę jasno

Kuba Wojewódzki zasugerował w swojej książce, że miał romans z Martą Żmudą-Trzebiatowską. A jak na te rewelacje zareagował mąż aktorki?

Kiedy kilka miesięcy temu do sprzedaży trafiła nowa książka Kuby Wojewódzkiego, wiele gwiazd nerwowo wertowało strony w poszukiwaniu fragmentu o sobie. I nic dziwnego. Bezkompromisowy dziennikarz wspomniał w swojej publikacji o niejednej bliskiej relacji z polskimi sławami. Opisał romans m.in z  Martą Żmudą-Trzebiatowską. Jednak wszystko wskazuje na to, że showman ma skłonności do nadinterpretacji, bo aktorka wprawdzie przyznała, że zna osobiście Kubę, jednak ich przyjaźń (chociaż to słowo też może być nadużyciem) daleka była od romansu.

Reakcja Kamila Kuli na książkę Wojewódzkiego

Niedawno Żmuda-Trzebiatowska udzieliła wywiadu portalowi Gala.pl. Dziennikarka zapytała gwiazdę o to, jak na doniesienia Kuby zareagował mąż Marty, Kamil Kula. Okazuje się, że aktor nie potraktował słów Wojewódzkiego poważnie i zwyczajnie wybuchnął śmiechem.

On totalnie wybuchnął śmiechem. Poza tym my się wtedy z Kamilem nie znaliśmy. Moment, o którym Kuba wspomina to są stare czasy. Tym bardziej dziwi mnie to, że poświęcił mi parę wersów. W sumie powinnam powiedzieć, że to bardzo miłe, bo to było zaledwie kilka spotkań i ja bym ich tak nie określiła jak Kuba - mówiła Żmuda-Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil KulaMarta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula Instagram.com/ mzmudatrzebiatowskaofficial

W książce napisał, że mogłoby być z tego coś więcej. No nie, nie mogłoby. Dla mnie to były fajne spotkania z ciekawym człowiekiem - dodała.

Marta wspomniała też, że owszem, spotykali się w miejscach publicznych, jednak wybierali zawsze ustronne miejsca, żeby paparazzi nie zrobili im zdjęć. Nie chciała niepotrzebnego rozgłosu.

Ja to wspominam miło, ale jest mi żal, że Kuba nas ograbił z takiej intymności. Ale to jego sprawa, chciał widocznie o tym powiedzieć. Mam dużo przyjaciół z naszej branży, ale nie opowiadam o naszych spotkaniach, rozmowach. A mogłabym napisać naprawdę ciekawą książkę.

Czekamy. Chętnie przeczytalibyśmy fragment o Kubie! :)

 

KS

Więcej o:
Komentarze (32)
Jak mąż Żmudy-Trzebiatowskiej zareagował na plotki Wojewódzkiego o romansie z aktorką?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: To Ja

  Oceniono 34 razy 22

  Pajac. Nie można odmówić mu inteligencji i błyskotliwości.
  Ale to wszystko, podstarzały "gwiazdor" od niczego niebawem się zorientuje, że prawdziwe wartości to rodzina, ciepło domowego ogniska i święty spokój. I tyle w temacie.

 • Gość: Gościu

  Oceniono 30 razy 14

  Ruchali się parę razy, a ten od razu, że romans.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Na starość jak już mocno zwisa kuśka "ciapciak" zaczyna wymyślać różne historie. To tak jak młode chłopaczki codziennie nawijają , że tą miał, tamta też była moja. To już obszar " debilizmu starczego".

 • Gość: zumba

  Oceniono 12 razy 8

  Wybuchnął śmiechem, bo ludzie obracający się w warszawskim show-biznesie doskonale wiedzą, jakie preferencje seksualne ma rzekomy ruchacz?

 • hrabiaa

  Oceniono 7 razy 5

  Wojewódzki ? Czy to ten, któremu IQ spadło do zerowego poziomu ? W takim stanie, osobnik myśli dużym palcem prawej nogi ! I tak chyba jest z tym "bohaterem" z artykułu !

 • Gość: sl77

  Oceniono 7 razy 5

  Niedojrzały lanser. Żałosny.

 • Gość: ŁOM

  Oceniono 15 razy 5

  Wielkie sprawy. Że kilka razy ją bzyknął to jeszcze nie romans. Wiadomo nie od dziś... Płytko nie zdrada, po pijaku nie zdrada, na wyjeździe, po francusku też nie zdrada

 • miecztemidy

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Kubuś ! Jak jajka już obwisły to nie pomoże woda z Wisły.
  Jak oglądalność spada to na intymne wspomnienia zebrało starego dziada.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  A to oko podbite, to skad?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX