Maja Bohosiewicz pokazała teledysk ślubny. Podczas składania przysięgi nie wytrzymała ze śmiechu

Maja Bohosiewicz w Sylwestra wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego. Teraz pochwaliła się teledyskiem z wesela. Widać na nim moment składania przysięgi i pierwszy taniec nowożeńców.

Maja Bohosiewicz poślubiła swojego ukochanego, z którym wspólnie wychowuje dwoje dzieci: dwuletniego Zacharego oraz roczną Leonię. Ceremonia odbyła się w Sylwestra 2018 roku. Gwiazda do samego końca utrzymała ślub w tajemnicy. Dopiero na kilka godzin przed weselem, poinformowała na swoim Instagramie, że zostanie żoną.

ZOBACZ: Maja Bohosiewicz wzięła ślub w Sylwestra! "Powiem TAK najfajniejszemu facetowi"

Maja Bohosiewicz pokazała weselny teledysk 

Maja na swój ślub zaprosiła tylko najbliższych przyjaciół i rodzinę, dlatego czuła się bardzo swobodnie. Co więcej, w czasie składania przysięgi, małżonkowie mieli na kolanach dzieci, a w tle grała ich ukochana piosenka. Od tego pamiętnego dnia minął nieco ponad miesiąc. Teraz gwiazda opublikowała ślubny teledysk. Widzimy na nim urywki z pierwszego tańca nowożeńców, gości, którzy świetnie się bawili na parkiecie, a także pięknie udekorowaną salę w stylu "Wielkiego Gatsby'ego".

Jednak uwagę przykuwa zabawna sytuacja, która wydarzyła się podczas składania przysięgi małżeńskiej. Tomaszowi Kwaśniewskiego ta stresująca chwila nie sprawiła najmniejszego problemu, natomiast Maja zawahała się. O mały włos nie pomyliła imion swojego przyszłego męża. Na szczęście żartobliwie wybrnęła z całej sytuacji.

Uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z... Tomaszem Łukaszem Kwaśniewskim. (śmiech) To żeby nie na odwrót, bo to będzie inny.

ZOBACZ: Maja Bohosiewicz pochwaliła się suknią ślubną. "Jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki"

Całe szczęście udało się uniknąć wpadki i Maja wyszła za mąż za właściwego mężczyznę. Jeszcze raz gratulujemy!

JP

Więcej o:
Komentarze (6)
Maja Bohosiewicz pokazała teledysk ślubny. Podczas składania przysięgi zaliczyła małą wpadkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fuj z tymi imionami

  Oceniono 7 razy 3

  Zachar, Leonia...fuj, co to za imiona. Bleeee

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy 1

  stres robi swoje. Ja w sytuacjach stresowych też dostaje napadu śmiechu :P ;/
  Dużo szczęścia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX