Maja Hyży rozstała się z partnerem? Jej odpowiedzi na Instastory nie pozostawiają wątpliwości. "Nie wygląd jest najważniejszy"

Maja Hyży rozstała się z Mateuszem Wesołowskim? Fani zapytali ją o status związku. Odpowiedzi wokalistki sugerują, że znów jest singielką.

Maja Hyży niedługo po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym związała się z deweloperem, Mateuszem Wesołowskim. Na Instagramie wokalistki szybko pojawiły się zdjęcia z partnerem, a mężczyzna zaczął towarzyszyć swojej ukochanej także na imprezach branżowych. Od jakiegoś czasu gwiazda nie chwali się miłością w mediach społecznościowych, a najnowsze odpowiedzi na pytania fanów mogą sugerować, że jej związek z Mateuszem to już przeszłość.

Maja Hyży rozstała się z Mateuszem Wesołowskim?

W poniedziałek Maja poprosiła fanów na swoim Instastory, aby zadawali jej pytania. Nie brakowało tych dotyczących życia prywatnego. Odpowiedzi artystki sugerują, że rozstała się z Wesołowskim.

Jesteś singielką? Jesteś tak śliczna, że to chyba niemożliwe - napisał jeden z użytkowników.
Czasami nie wygląd jest najważniejszy - odpowiedziała.

To jednak nie wszystko. Ktoś inny zapytał Maję o plany walentynkowe. Okazuje się, że Hyży nie planuje tego dnia spędzić z drugą połówką.

Spędzam walentynki z moimi ukochanymi szkrabami - napisała.

Z kolei na pytanie o to, czy "ma teraz kogoś", opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem i odparła:

Już od prawie siedmiu lat. Dwóch najprzystojniejszych

Czy to oznacza, że Maja znów jest singielką? Przypomnijmy, że jeszcze niedawno media spekulowały, że finalistka "X Factora" wyszła za mąż po tym, jak opublikowała zdjęcie w białej sukni. Domyślamy się, że chętnych na zajęcie miejsca Mateusza nie brakuje.

KS

Więcej o: