Monika Zamachowska w gorzkich słowach mówi o swoim małżeństwie. "Każdy związek można skończyć"

Monika Zamachowska w rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że nie wie, jak dalej potoczą się losy jej małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Czyżby dziennikarka rzeczywiście miała powody do zmartwień?

Monika Richardson poznała Zbigniewa Zamachowskiego, gdy miała jeszcze 17 lat. Już wtedy nastolatka podkochiwała się w sławnym aktorze, jednak ich drogi ponownie połączyły się dopiero kilkadziesiąt lat później. Wówczas tym głośnym romansem żyły polskie tabloidy, a wszystko to za sprawą faktu, że ich związek oznaczał rozpad dwóch małżeństw. Wielu uważało, że miłość Zbigniewa i Moniki nie przetrwa próby czasu, jednak od ich ślubu minęło już 5 lat.

Przez ten czas w życiu Zamachowskich działo się naprawdę wiele. Sporo kontrowersji wzbudzały szczere wypowiedzi Moniki, która wielokrotnie w wywiadach odnosiła się bezpośrednio do ich życia osobistego, komentując przy tym między innymi problemy finansowe Zbyszka. I w kwestii odważnych wypowiedzi Zamachowskiej nadal nic się nie zmieniło. Niedawno Monika w rozmowie z "Twoim Imperium" ponownie opowiedziała o swoim małżeństwie, lecz tym razem pokusiła się o dość niepokojące wyznanie. 

Monika Zamachowska w gorzkich słowach o małżeństwie

Jak wiadomo, Monika nie boi się mówić wprost o tym, co myśli. Wnioskujemy również, że każda jej wypowiedź jest w pełni szczera. Czy więc w małżeństwie Zamachowskich pojawił się kryzys? Wskazywać na to może ostatnia wypowiedź gwiazdy, a dokładniej słowa na temat niepewnej przyszłości jej związku. 

Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia - wyznała Monika.

Z ust Moniki padło więc kolejne zaskakujące wyznanie. Czy to oznacza, że w związku Zamachowskich nie dzieje się najlepiej? 

DH

Więcej o:
Komentarze (60)
Monika Zamachowska w gorzkich słowach mówi o swoim małżeństwie. "Każdy związek można skończyć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: G

  Oceniono 66 razy 60

  Powiedziala to co kazdy wie. Nie trzeba pisac o tym artykulu

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 40

  "Wielu uważało, że miłość Zbigniewa i Moniki nie przetrwa próby czasu, jednak od ich ślubu minęło już 5 lat." Toż to całe wieki Panie Redaktorze

 • Gość: swen

  Oceniono 27 razy 23

  prawdziwa miłość objawia się przetrwaniem w obliczu intercyzy przedmałżeńskiej :D:D

 • Gość: aleksander

  Oceniono 22 razy 20

  Powiedziała to, co wiedzą wszyscy, wielkie mi halo. Życzę im dobrze, dużo poświęcili, zeby być razem, w tym spokój najbliższych. Niech więc im się uda. Oceniać i straszyć karmą nie będę, to dziecinne. W życiu bywa różnie, każdy chce być z kimś kogo kocha z wzajemnością.

 • 20portal

  Oceniono 24 razy 16

  Nowe, świetne sensacja.... Portal dla kretynów.

 • Gość: mateusiak

  Oceniono 27 razy 13

  "Monika Richardson poznała Zbigniewa Zamachowskiego, gdy miała jeszcze 17 lat."
  W wieku 17 lat to ona jeszcze nie nazywała się Richardson tylko Pietkiewicz.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 11

  Patologia.

 • Gość: Jadwiga45

  Oceniono 16 razy 10

  Życze im jednak żeby w małżeństwie wytrwali. W dobrym małżeństwie oczywiście, bo bycie w związku na siłę nikomu nie służy, nic nowego. Inna sprawa, że trzeba pracować nad tym i się starać, miłość nie odchodzi ot tak, to raczej wynik zaniedbania.

 • Gość: lo

  Oceniono 8 razy 8

  Już 5 lat? No,no, to najwyższa pora, żeby coś z tym zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX