Chodakowska będzie jurorką w tanecznym show. Wiemy, ile zarobi. Nie wszystkim się to podoba. "Jak amator ma być mentorem?"

Ewa Chodakowska została jurorką w nowym show TVP2. Za każdy odcinek dostanie 15 tys. zł! Jednak zalała ją fala hejtu.

"Dance, dance, dance" to nowy program TVP2, który pojawi się na antenie od 2 marca. W każdą sobotę widzowie będą mogli obserwować taneczne zmagania uczestników, którzy będą wykonywać tańce znane z popularnych teledysków. Już wiadomo, że wystąpią celebryci i ich bliscy (w parach). Oceniać ich będzie jury, w skład którego wchodzą: projektant i choreograf Robert Kupisz, tancerka Ida Nowakowska i "trenerka Polek" - Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska w ogniu krytyki

O ile wybór dwóch pierwszych jurorów jest zrozumiały, o tyle niektórzy nie mogą pojąć, dlaczego w programie tanecznym pojawi się Chodakowska. Pod jej zdjęciem na Instagramie i wpisie, w którym poinformowała, że dołączyła do obsady show, spadła na nią krytyka. Wielu internautów ma już dość tego, że "Choda" jest wszędzie i "jest specjalistką od wszystkiego".

Chodakowska wyskakuje już z lodówki i zna się na wszystkim. Do tego na każdym kroku poucza.
Ile Ewa Chodakowska wie o tańcu? O technice, muzykalności. Jak jako kompletny amator chce profesjonalnie ocenić? Jak amator ma być mentorem?
Pani będzie jurorem?! - piszą.

Oczywiście Chodakowska i w tej sytuacji może liczyć na swoją wierną grupę fanek. Stanęły w jej obronie i próbowały tłumaczyć krytykom, że trenerka ma prawo spróbować czegoś nowego i zdobyć nowe doświadczenia. Zapewniły też, że będą ją oglądać i mocno trzymać za nią kciuki, żeby odnalazła się w nowej roli. Chodakowska ze szczerością przyznała, że wreszcie "chce się trochę zabawić", dlatego przyjęła propozycję TVP2.

Po prawie 10 latach pełnego skupienia TYLKO i wyłącznie na pracy i projektach, na wyznaczaniu i realizowaniu celów, PORA SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ - napisała na Instagramie.

"Dance, dance, dance"

"Dance, dance, dance" to holenderski format, który powstał w 2015 roku dla RTL4 i trafił już m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Chin czy Tajlandii. W polskiej edycji w roli prowadzących wystąpią Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Pierwszą uczestniczką, która oficjalnie potwierdziła już swój udział, jest trenerka personalna i była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" Katarzyna Dziurska. Pojawi się wraz z partnerem, Emilianem Gankowskim. Pierwszy odcinek już w sobotę, 2 marca na antenie TVP2.

To będzie najbardziej spektakularny show i wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w telewizji będzie połączona rzeczywistość ze światem generowanym komputerowo. Będzie wykorzystana technologia mapping video, to znaczy, że widzowie i my, jurorzy będziemy przeniesieni do świata teledysków. Fenomenalne rozwiązania, będzie się działo! - zapewniła Chodakowska.

A Wy co o tym myślicie? Z kim się zgadzacie? Uważacie, że internauci słusznie oburzają się tym, że Chodakowska będzie oceniać w tanecznym show?

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
Chodakowska będzie jurorką w tanecznym show. Wiemy, ile zarobi. Nie wszystkim się to podoba: Wyskakuje już z lodówki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Czeburaszka

  Oceniono 10 razy 10

  Kolejny gniot programowy. Teleturnieje, programy typu show, tańce, przebieranki i inne wygłupy. Ludzie co wy oglądacie? I po co? Lepiej na rower, na basen lub na spacer. Dajemy się ogłupiać różnej maści celebrytom-specjalistom od wszystkiego w celu nabijania im kont bankowych.

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 9

  Pora się pobawić napisała pani Ch. Gdyby trzeba to i wiadomości poprowadzi. Omnibus

 • rabingoldblatt

  Oceniono 7 razy 7

  Po prawie 10 latach pełnego skupienia TYLKO i wyłącznie na pracy i projektach, na wyznaczaniu i realizowaniu celów, PORA SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ - napisała na Instagramie.

  Wszystko w porządku, tylko że TVP jest utrzymywana z obowiązkowego abonamentu, więc pani Chodakowska "przytuli" ładne pieniądze a ty obywatelu i tak na to płać nawet jak nie chcesz oglądać.

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 3 razy 3

  Program dla grupy ludzi o zanizonej samoocenie.Niczego to nie wnosi,szkoda czasu.Prowadzacy sie pobawia,wezma spora kase,abonament sie podniesie i gra.

 • Zaczarowany Ołówek

  Oceniono 3 razy 3

  Hahaha w tej czapce chce naśladować Dodę, lecz bez stuprocentowego makijażu jedna i druga jest rano po przebudzeniu zapewne koszmarem

 • Gość: Magiel

  Oceniono 3 razy 3

  Stare, grube i durne, reżimowe babsko! - przekaz dnia redakcji Plotka

 • true_lysander

  Oceniono 3 razy 3

  Jak widać, za pieniądze można wiele. Nawet ku..izję prowadzić.

 • Gość: Don Pedro

  Oceniono 3 razy 3

  Na zdjęciu siedząca i pozująca do selfie w okularach jest nawet nawet ,z takim wyglądem mogłaby się pokazać na wyścigach konnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX