Meghan Markle już zaplanowała poród. Wybrała osobę, która jej wtedy potowarzyszy. Jednak to nie Harry będzie trzymał księżną za rękę

Meghan Markle wybrała już asystentkę, która będzie jej towarzyszyć podczas porodu. Profesjonalna dula ma ją wspierać i trzymać za rękę.

Wielkimi krokami zbliża się dzień narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Przyszli rodzice już od jakiegoś czasu przygotowują się na ten moment. Teraz zagraniczne media podają, że księżna Sussex właśnie wybrała asystentkę, która pomoże jej komfortowo przejść poród i wesprze ją w czasie połogu.

Meghan Markle zatrudniła dulę

Jak donosi "US Weekly", Meghan bardzo zależało, żeby towarzyszyła jej wtedy osoba, która przytrzyma ją za rękę i ma doświadczenie w tym, jak pomóc kobiecie podczas porodu. Przeważnie taką dulą zostaje osoba, która sama jest matką i wie, jak ciężki dla kobiety jest to okres. Do zadań asystentki będzie należeć np. robienie masażu, który pomoże Meghan złagodzić dolegliwości fizyczne, oraz wsparcie psychiczne i emocjonalne, co dla księżnej jest niezwykle ważne.

Meghan bardzo wierzy w moc spokojnej i pozytywnej energii w czasie porodu. Jest na tym skoncentrowana - zdradziła osoba związana z rodziną królewską.

Książę Harry, księżna MeghanKsiążę Harry, księżna Meghan EAST NEWS

Meghan już od jakiegoś czasu spotyka się z Lauren Mishcon, 40-latką, która jest mamą trójki dzieci. Kobieta jest w pewien sposób powiązana z rodziną królewską, gdyż jej mąż, Oliver Mishcon,jest wnukiem prawnika, którego kancelaria zajmowała się rozwodem księżnej Diany z księciem Karolem. Dula jednak nie chce zdradzać szczegółów spotkań z Meghan Markle:

Nie jestem upoważniona do rozmawiania na temat moich klientek - powiedziała dziennikarzowi "The Sun".

Informator magazynu zdradził też, że zatrudniona dula instruuje też księcia Harry'ego, jak ma pomagać i wspierać żonę. Myślicie, że ich współpraca potrwa dłużej, czy jeszcze przed porodem usłyszymy, że kolejna asystentka odeszła z pracy przez trudny charakter Meghan?

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Meghan Markle będzie miała mocne wsparcie podczas porodu. Wybrała osobę, która przy niej wtedy będzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kkk

  Oceniono 13 razy 11

  Ale głupoty wymyslacie, a skąd wy właściwie o tym wiecie? Zacznijcie w końcu pisać Księżna Meghan w tytule, bo to już nie jest Meghan Markle.

 • Gość: Czytelniczka

  Oceniono 9 razy 7

  Racja, poniżej artykuł o Kate i napisane jest Księżna Kate.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Jezu, co za bzdury. Dulą zostaje się na zachodzie w wyniku treningu zawodowego. Nie zawsze też dula jest obecna przy samym porodzie, a już na pewno jej obecność nie wyklucza obecności partnera. Akurat US Weekly zna szczegóły kontraktu, akurat!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy -2

  Ale ona demonstruje tą ciążę ciągle wskazując na nią ręką, jakby było to jej największym dokonaniem życiowym. A wsparcie przy porodzie zawsze się przyda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX