Meghan Markle spotkała się z byłymi prostytutkami. Dała im prezenty z wyjątkowym przesłaniem

Meghan Markle bardzo angażuje się w problemy społeczne. Ostatnio wraz z księciem Harrym odwiedziła jedną z fundacji, która pomaga byłym prostytutkom. Księżna zostawiła kobietom prezenty "z przesłaniem".

Mimo że poród tuż-tuż, Meghan Markle i książę Harry nie zwalniają tempa. Ostatnio książęca para odwiedziła Fundację One25, która pomaga kobietom w przeszłości trudniącym się prostytucją. 

Jak się okazuje, księżna dla podopiecznych przyszykowała specjalne paczki. Znalazły się w nich owoce, warzywa i słodycze. Najciekawsze okazały się być w tym wszystkim banany, bowiem na każdym z nich Meghan zostawiła kobietom wykonującym najstarszy zawód świata pewną wiadomość. 

Meghan Markle zostawiła prostytutkom wiadomości na bananach

Na każdym z owoców widniał inny napis.

Jesteś kochana!
Jesteś wyjątkowa!
Jesteś silna.
Jesteś odważna - czytamy.

Banany od Meghan Markle dla kobiet z Fundacji One25Banany od Meghan Markle dla kobiet z Fundacji One25 Screen / Hellomagazine.com

Banany z wiadomością od Meghan MarkleBanany z wiadomością od Meghan Markle Screen / Instagram / meghanmarklehdd

Jak oceniacie tę inicjatywę? Myślicie, że to był udany prezent?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (42)
Meghan Markle rozdała byłym prostytutkom banany z przesłaniem. Na każdym z nich widniał inny napis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 31 razy 25

  Wam wszystkim banany kojarzą się z męskim prąciem i gwałtami? Rzeczywiście komuś tu brakuje klasy, jeżeli macie tylko takie skojarzenia. Owoc to owoc. Czy to, że te kobiety przeszły to co przeszły oznacza, że do końca życia nie można w ich obecności mieć banana? Powinno się usunąć banany ze sklepów bo potencjalnie mogą wyrządzić krzywdę skrzywdzonej przez faceta kobiecie? Serio ludzie?

 • Gość: Anja

  Oceniono 31 razy 13

  Super iniciatywa.Bravo Megi !!! Kobiety jak inne jak my wszystkie też potrzebują czasami wsparcia i powiedzenia im czegoś miłego...Nawet głupiego - " wszystko będzie ok." Łapka w górę z mojej strony :)

 • Gość: go

  Oceniono 18 razy 12

  Rodzina królewska nie daje prezentów jedzeniowych ani żadnych innych tego typu, bo to jest zwyczajnie zabronione. Jedyne co ofiarowuje podczas niektórych spotkan, to gadżety reklamowe związane z królestwem - foldery, kartki, długopisy z herbem itp.
  To było spotkanie w organizacji pomagającej ofiarom prostytucji wyjść na prostą. Mają tam psychologów - przecież dużo z nich do takiej pracy była zmuszana, uczą sie zawodów, dbania o siebie, przechodzą badania, leczenie, wspierane sa w poszukiwaniu pracy, socjalu, itp.
  Harry i Meghan są w to bardzo zaangażowani, ale litości, co oni maja wspólnego z zakupem coli i chipsów na spotkanie????
  Po p;rostu zostali postawieni przed faktem dokonanym. Nie mogli tego kazać wyrzucić, ani nie rozdawać, wiec pewnie dlatego wpisała takie chociaż takie pozytywne hasła, zeby po prostu było milej.
  Oni się tam spotkali w ważniejszej prawie niż chipsy i banany, a że zakup wielce niefortunny, to fakt.

 • Gość: ja

  Oceniono 14 razy 4

  Śliczna i mądra dziewczyna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 3

  Sama taka eko i zdrowa żywność, a marginesowi daje śmieci do jedzenia. Faktycznie niezwykłe przesłanie.

 • Gość: mina

  Oceniono 35 razy 3

  Serio? Plastikowe torebki do zapakowania soczku w plastikowej butelce, paczki chipsow i banana z przeslaniem?To ma byc jakis zart? To sa standardy tej niezwyklej elegancji rodziny krolewskiej i dawanie dobrego przykladu poddanym? Jesli nikt z jej otoczenia nie wpadl na to jak glupio dawac banana bylej prostytutce, ktora pewnie jeszcze zostala do tego zmuszona sytuacja zyciowa? Jest to po prostu tak slabe, ze az rece opadaja. I banany.

 • tysonc

  0

  Kto to jest ta pani, co pisze po banane?

 • Gość: IWONA

  Oceniono 1 raz -1

  Tylko ta afroamerykanke stan na jakies obrazliwe ciasteczka i banany ,ciekawe ile sobie tego swinstwa zostawila ,smacznego ksiezniczko Megan

 • Gość: Gienek z Tłuszcza

  Oceniono 2 razy -2

  Do jedzenia czy nauki robienia dobrze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX