Grafolog przeanalizował pismo Meghan, Kate, Williama, Harry'ego. Dzięki temu odkrył ich sekrety!

Grafolog Emma Bache zbadała pismo członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzięki temu odkryła, jakie cechy osobowości chcą ukryć przed światem Meghan Markle, księżna Kate, książę Harry i William.

Charakter pisma wiele mówi o człowieku. Nie dziwi więc fakt, że specjalistka w dziedzinie grafologii wzięła pod lupę rodzinę królewską, by opisać, co podpisy najważniejszych osób w Wielkiej Brytanii mówią o ich naturze. Zebrane materiały Emma Bache opublikowała w formie książki zatytułowanej "Reading between the Lines".

Grafolog skupiła się głównie na charakterze pisma księżnej Kate, Meghan Markle, księcia Williama i księcia Harry'ego. 

Podpisy księcia Williama i księżnej KatePodpisy księcia Williama i księżnej Kate Rex Features/East News

Księżna Kate 

Na podstawie kilku zdań napisanych przez księżną Kate, grafolog stwierdziła, że żona księcia Williama jest bardzo dobrze zorganizowana i uwielbia porządek. Kate jest też bardzo spokojna, ale tylko do momentu, kiedy wszystko układa się po jej myśli. 

Bache ustaliła również, że księżna Cambridge z natury jest konserwatywna. Potrzebuje mieć wokół siebie ludzi, jednak ma zdrowe ego i nie odczuwa potrzeby, żeby się wywyższać.  

Książę William

Charakter pisma księcia Williama potwierdził, że najstarszy syn Diany jest solidny i stabilny emocjonalnie oraz podobnie jak księżna Kate nie potrzebuje atencji i aprobaty innych ludzi.

Przyszły monarcha pisze wąskie litery, ale między nimi tworzy stosunkowo szerokie odstępy. To sugeruje, że jest nieśmiały i bardzo potrzebuje niezależności i prywatności. 

Podpisy księcia Harry'ego i Meghan MarklePodpisy księcia Harry'ego i Meghan Markle Clodagh Kilcoyne/East News

Meghan Markle 

Pismo Meghan Markle jest bardzo charakterystyczne. Żona księcia Harry'ego pisze bardzo starannie, wręcz kaligrafuje. Według Bache to znak, że ciągle potrzebuje być w centrum uwagi. Specjalistka odkryła też, że Meghan należy do osób, które potrafi się same obronić i reagują na krytykę.

Książę Harry

Co z kolei odkryła Emma Bache na podstawie podpisu księcia Harry'ego? Według grafolog Harry jest bardzo wrażliwy i bardzo chce to ukryć przed światem. Jest też uparty, ale potrafi trzymać swoje emocje w ryzach. Lubi kierować się własnym instynktem i mu ufa. 

Co myślicie o ustaleniach Emmy Bache? Odkrycia grafolog są zgodne z tym, jak członkowie rodziny królewskiej prezentują się podczas publicznych wystąpień?

AG

Więcej o:
Komentarze (27)
Grafolog przeanalizował pismo Meghan, Kate, Williama, Harry?ego. Dzięki temu odkrył ich sekrety!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: J.

  Oceniono 24 razy 20

  Powód tego, że Meghan wręcz kaligrafuje jest prosty - kiedyś się tym zajmowała. Zaprojektowała np. zaproszenia na ślub Robina Thicke. Efekty jej prac można znaleźć bez problemu w internecie.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 15 razy 13

  Śmieszna ta ekspertyza! Bardzo pod publiczkę. Staranne pismo Kate świadczy o "dobrej organizacji i potrzebie porzadku" A staranne pismo Meghan świadczy o potrzebie "bycia w centrum uwagi".
  Natomiast ja zwróciłam uwagę, że Kate stawia litery pod różnymi kątami nachylenia. I dobry grafolog potrafi to wyjaśnić.

 • Gość: Lll

  Oceniono 19 razy 11

  Znowu piszecie jakieś pierdoly, dajcie już im spokój, bo to już jest chamskie

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 10 razy 6

  Czyli z tej ekspertyzy wynika, że William nie nadaje się na króla!
  "Jest nieśmiały, potrzebuje niezależności i prywatnosci". Czyli wszystko na odwrót.

 • roman_j

  Oceniono 3 razy 3

  Rozumiem, że ten artykuł jest tylko do łowienia kliknięć, ale na wszelki wypadek, gdyby trafił się ktoś, kto w to wierzy, napiszę, że pisanie o osobach publicznych na podstawie ich pisma, to bzdura, bo wszystko, co pani grafolog wyczytała z pisma można równie dobrze wyczytać z artykułów w plotkarskich gazetach, o ile umie się je czytać ze zrozumieniem. :)

 • Gość: a

  0

  ja tez jak ich obserwuje to widze , że megan uwielbia rzadzić a harry ma b. piekne rece co pozwala mi stwierdzić, że jest b. wrazliwy...willama i kate nie umiem ocenic...

 • Gość: Szczęśliwy

  0

  Niech są szczęśliwi pomimo swoich tajemnic charakterologicznych. Anioły, to tylko w niebie, a ONI niech będą jacy są. Ważne by nikogo nie krzywdzili!

 • elenem

  Oceniono 15 razy -3

  Wszystko się zgadza.
  Dodałabym że Harry bywa impulsywny a Magan.... jest osobą bezwzględną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX