Anna Lewandowska pochwaliła się, że Klara gra na fortepianie. To jej kolejny talent!

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska (Fot. annalewandowskahpba/Instagram)

Anna Lewandowska pochwaliła się fotografią, na której widać, jak Klara próbuje grać na fortepianie. Czy w ten sposób trenerka daje do zrozumienia, że zaplanowała już przyszłość córki?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie pokazują mediom twarzy córki. Jednak mimo to na instagramowych kontach obojga sportowców nie brakuje fotografii czy nagrań z małą Klarą w roli głównej. Jakiś czas temu trenerka pochwaliła się, że jej pociecha potrafi już ćwiczyć i ma smykałkę do gimnastyki. Teraz okazuje się, że może mieć talent muzyczny.

Klara Lewandowska gra na fortepianie

Anna Lewandowska pochwaliła się właśnie, że Klara ma talent muzyczny i już od najmłodszych lat ciągnie ją do fortepianu. Na uroczej fotografii widać, jak Klara siedzi na kolanach trenerki i naciska klawisze instrumentu. Dziewczynka nie umie jeszcze zagrać najsłynniejszych kompozycji Chopina i Bacha, ale z pewnością oswaja się w ten sposób z fortepianem. 

Anna Lewandowska i Klara LewandowskaAnna Lewandowska i Klara Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Anna Lewandowska chce, żeby Klara była muzykiem

Jakiś czas temu Anna Lewandowska przyznała, że nie chce planować przyszłości córki, a czas pokaże, kim zostanie Klara. Jednak jednocześnie dodała również, że sama pochodzi z muzykalnej rodziny, więc Klara mogłaby zostać pianistką

Myślicie, że z córki Lewandowskich wyrośnie geniusz muzyczny?

AG

Tylko mistrzowie ortografii będą mieli komplet punktów w tym quizie
1/18__ prasowych można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy.
Zobacz także
 • Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska rozczuliła fanów zdjęciem z Klarą. Zwrócili uwagę na fryzurę dziecka. "Jakie słodkie kiteczki!"
 • Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Lewandowscy zabrali Klarę do Dubaju. Jej zdjęcie podzieliło internautów
 • Wywiad z Robertem Lewandowskim To pierwszy tak osobisty wywiad Lewandowskiego. Jest też sesja z Klarą. Anna komentuje: Jestem totalnie wzruszona
Komentarze (52)
Anna Lewandowska pochwaliła się, że Klara gra na fortepianie. To już jej kolejny talent!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Inka

  Oceniono 26 razy 24

  Żenujący tekst. Nie potrafi grać na fortepianie, ale już pada stwierdzenie, że ma talent muzyczny. Gdzie tu sens, gdzie logika?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Weź Ann poślij już córkę na angielski,grę na pianinie,chiński,malarstwo......ach te dzieci bogaczy,wszystkue takie fantastycznie uzdolnione i mega inteligentne.

 • Gość: Bozena zkrakowa

  Oceniono 12 razy 12

  Jak mozecie tak pisac to ze jest dzieckiem pilkarza i trenerki to nic nie znaczy jest takim dzieckiem jak kazde nie przesadzajcie to ze maja kase to wszystko zenujace

 • Gość: t

  Oceniono 11 razy 11

  a moze geniusz przechwalania jak mama,,,,,

 • Gość: xxx

  Oceniono 7 razy 7

  A p. Lewandowska w kapturze... No cóż - jest problem... Wysokie rachunki za ogrzewanie. A młoda, wybitnie utalentowana pianistka na pewno zmarznie... Oj, mamusia nie zadbała!

 • Gość: bebe

  Oceniono 5 razy 5

  To jest pianino nie fortepiano, polglowki!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX