Książę George zrobił żart obcej kobiecie. Powiedział, że ma zupełnie inne imię. Zobaczcie, jak każe się do siebie zwracać!

Książę George ma w sobie niezwykle dużo uroku. Nic dziwnego, że syn księżnej Kate i księcia Williama jest ulubieńcem Brytyjczyków. Ostatnio znowu jest o nim głośno. Wszystko przez zabawną wypowiedź.

Książę George od momentu narodzin jest na ustach miłośników rodziny królewskiej. Dziś syn księżnej Kate i księcia Williama ma już 5 lat i wyrasta na prawdziwego przystojniaka. Choć wciąż jest dzieckiem, coraz bardziej przygotowuje się objęcia najważniejszej funkcji w brytyjskiej monarchii. Na szczęście wciąż zdarzają się mu urocze wpadki, które powodują zachwyt Brytyjczyków. Ostatnio po raz kolejny doszło do pewnego zabawnego zdarzenia z jego udziałem.

Książę George chce, by zwracano się do niego inaczej?

Niedawno pewna kobieta spotkała na spacerze w parku księcia George'a i księżniczkę Charlottę. Korzystając z niepowtarzalnej okazji, zagadała do chłopca i spytała, jak ma na imię. Jego odpowiedź zaskoczyłaby niejednego.

Jak donosi "Daily Mail", syn księżnej Kate z uśmiechem na twarzy powiedział, że nazywa się Archie.

Od razu pojawiły się głosy, że 5-latek doskonale wie, że ze względów bezpieczeństwa powinien unikać w tym wieku kontaktu z obcymi. Niewykluczone, że była to po prostu jedna z procedur bezpieczeństwa. Z drugiej strony książę... uwielbia robić żarty i najprawdopodobniej zrobił kobiecie psikusa.

Trzeba przyznać, że wyrasta z niego niezły gagatek. 

AD

Więcej o:
Komentarze (22)
Książę George zrobił żart obcej kobiecie. Powiedział, że ma zupełnie inne imię. Zobaczcie, jak każe się do siebie zwracać!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mops

  Oceniono 17 razy 11

  Żaden żart, tylko pewnie został tak nauczony, żeby dla niepoznaki mówił inne imię. Może tak do niego mówią, bo tylu świrów chce go porwać? Babka od razu z tym do gazet poleciała...

 • Gość: Pulpet

  Oceniono 11 razy 9

  Mówcie do mnie Queen! Do Freddiego też tak mówili.

 • Gość: De Richelieu 02

  Oceniono 7 razy 5

  Jeszcze powinni wpoić małemu aby pod żadnym pozorem nie przyjmował prezentów w postaci Snickersa od panów w czarnych kieckach

 • Gość: GOSC

  Oceniono 7 razy 5

  sceny z zycia pASOZYTOW

 • Gość: Hrabia Monte Christo

  Oceniono 6 razy 4

  Prześmieszney żart małego, Zresztą swojemu wnukowi też mówię żeby wszystkim się przedstawiał jak go zapytają Janusz Kowalski

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Sensacja na poziomie przedszkola

 • Gość: Jakotako

  Oceniono 3 razy 3

  A ja nie wiem o co ludziom chodzi z tym pytaniem "jak masz na imię". Ludzie wiedzą jak się dziecko nazywa, znają imię, wiek, ale koniecznie muszą o to zapytać dziecka i jeszcze czekają, że dziecko im samo odpowie. A dzieci głupie nie są i zastanawiają się czemu ciocia czy wujek udają że nie znają ich imienia skoro 5 minut temu, jak się witali to jeszcze wiedzieli. Ludzie nie wiedzą chyba jak zagadać do dziecka, więc pytają o dane osobowe.

 • Gość: o[-oo

  Oceniono 3 razy 3

  To cudowne. .wzruszylem się, rodzice muszą być dumni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX