"Artyści przeciw nienawiści". Poznaliśmy datę i ceny biletów. Pozytywne zaskoczenie!

27 lutego 2019 roku odbędzie się koncert "Artyści przeciw nienawiści". Poznaliśmy właśnie ceny biletów wydarzenia organizowanego przez Dodę.

Doda poruszona tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza, postanowiła wyjść z inicjatywą zorganizowania koncertu. Tak zrodził się pomysł wydarzenia pod nazwą "Artyści przeciw nienawiści". Na apel piosenkarki odpowiedziało kilkudziesięciu artystów, którzy zdecydowali się wziąć udział w widowisku. Właśnie poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące tego przedsięwzięcia.

"Artyści przeciw nienawiści" - ceny biletów

Początkowo sądzono, że koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się w Gdańsku i to jeszcze w styczniu. Jednak Doda na swoim instagramowym profilu potwierdziła, że koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Właśnie poznaliśmy koszt biletów.

Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - powiedziała w rozmowie z "Party" Agnieszka Hyży, rzecznik prasowy wydarzenia.

Kto wystąpi na scenie w łódzkiej Atlas Arenie?

Póki wiadomo, że na udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zdecydowały się takie gwiazdy, jak: Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide. Udział w wydarzeniu zadeklarowały też Magda Gessler i Basia Kurdej-Szatan. W organizacji wydarzenia pomagają również Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży oraz Patricia Kazadi.

AD

Więcej o:
Komentarze (48)
"Artyści przeciw nienawiści". Poznaliśmy datę i ceny biletów. Nie są zbyt wysokie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: go

  Oceniono 52 razy 30

  Rozumiem, ze Rabczewska ma być twarza tej imprezy, jako przykład siana jadu, mściwości, afer kryminalnych i bijatyk.
  No lepiej wybrać nie mogliście.
  To chyba kasa z biletów pójdzie na jakąś terapię dla niej. Tak?
  No chyba, ze jest tak jak każdy wie i widzi, ze Rabczewska żadnej okazji do lansu nie przepuści, nawet jak się podcina pod cudze pomysły.

 • Gość: uu

  Oceniono 22 razy 12

  wszystko ok tylko szkoda że wiekszość tych muzyków to zapomniane gwiazdki które dzięki tragedii mogą o sobie przypomnieć mówie o pseudo piosenkarkach typu np Cerekwicka kto pamięta jej piosenki?

 • sawicki.wroc

  Oceniono 13 razy 7

  Za głębokiej komuny były znane dowcipy o tzw. szczycie bezczelności.
  Dwa najlepsze.
  Dokonać defekacji na wycieraczke Kowalskiego po czym zastukać i grzecznie poprosić o papier toaletowy.
  Ewentualnie na chama zepchnąć sympatyczną staruszke ze schodów po czym z troską w głosie się spytać - A gdzie Szanowna Pani tak strasznie się śpieszy? No tak ale to tylko dowcipy.
  Jeżeli Pani Rabczewska organizuje koncert przeciwko tzw. mowie nienawiści to po prostu ręce opadają. To już wcale nie jest zabawne.
  No ale cóż - zawsze można nająć lisa do pilnowania kurnika. Tylko jajecznicy szkoda.

 • Gość: fan

  Oceniono 12 razy 6

  każdy powód dobry aby się promować i jeszcze na tym zarobić....niby 50zł to mało?

 • Gość: A

  Oceniono 12 razy 4

  Doda, kiedy się pogodzisz z przyrodnia siostrą Pauliną?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX