Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski? Może ją skusić ciekawa propozycja zawodowa

Alicja Bachleda-Curuś od kilku lat boryka się z brakiem dobrych propozycji zawodowych po obu stronach Oceanu. Teraz jednak z pomocą przychodzi jej przyjaciółka, Zuzanna Grabowska.

Alicja Bachleda-Curuś i Zuzanna Grabowska przyjaźnią się od wielu lat. Choć Alicja mieszka obecnie w USA, a Zuzanna w Polsce, panie wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Teraz okazuje się, że Zuzanna Grabowska zaproponowała Alicji Bachledzie-Curuś nową pracę przy Kabarecie na Koniec Świata.

Alicja Bachleda-Curuś zagra w kabarecie?

Alicja Bachleda-Curuś miałaby współtworzyć Kabaret na Koniec Świata. Oznaczałoby to, że raz w miesiącu na kilka dni musiałaby przylatywać z USA do Polski na nagrania w Warszawie. Jednak praca w Kabarecie na Koniec Świata oznacza również współpracę z TVP.

Kabaret na Końcu Świata tworzy dla Telewizji Polskiej program satyryczny "La La Poland". Czy Alicja Bachleda-Curuś zagrałaby również i w tej produkcji?

"Rewia" podaje, że Alicja Bachleda-Curuś w tej sprawie ma się spotkać z reżyserem "La La Poland". Jeśli się dogadają, to być może jeszcze w tym roku zobaczymy Alicję w TVP2.

MAW

Więcej o:
Komentarze (5)
Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski? Może ją skusić ciekawa propozycja zawodowa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  tez mi...

 • Gość: ewa

  Oceniono 6 razy 0

  dla mnie to zakłamana.. ............. nie dziwię sie,że brak prpozycji///

 • Gość: Ewa21

  Oceniono 1 raz -1

  A kto ją chce oglądać?

 • Gość: gdfgdfgdsa

  Oceniono 3 razy -1

  materac wraca do kraju

 • Gość: Mol

  Oceniono 3 razy -1

  Z ryja widać że to kawał żmiji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX