Księżna Kate i Meghan Markle nie radzą sobie z hejtem. W końcu musiał zareagować Pałac!

Meghan Markle i Księżna Kate coraz częściej padają ofiarą internetowego hejtu. Na forach dyskusyjnych regularnie można spotkać obraźliwe komentarze pod ich adresem. Pałac Kensington zapowiedział walkę z mową nienawiści.

Odkąd do rodziny królewskiej dołączyła księżna Kate i Meghan Markle, Pałac Kensington zmaga się ze wzmożoną falą hejtu. Nie ma dnia, żeby w mediach społecznościowych nie pojawiały się agresywne uwagi i komentarze pod adresem żon księcia Williama i Harry'ego. Królowa Elżbieta II ma już dość oczerniania swojej rodziny. W związku z tym powołała specjalną grupę do moderowania treści pojawiających się w internecie.

Pałac Kensington walczy z hejtem

Jak dowiedział się magazyn "Hello", przedstawiciele pałacu spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo, by usuwać agresywne komentarze pod adresem księżnych. Szczególny nacisk kładą na wpisy podszyte rasizmem i seksem. Co ciekawe, przedstawiciele rodziny królewskiej prosili nawet przedstawicieli Instagrama, by ci udostępnił im odpowiednie narzędzia do sprawniejszej walki z hejtem.

Jak wylicza magazyn, do najostrzejszych wymian zdań dochodzi między grupkami zwolenników Kate i Meghan. Fani Middleton najczęściej zarzucają Markle jej pochodzenie, poprzednie małżeństwo oraz nagminne łamanie protokołów dworskich. Często pojawiają się też głosy, że przynosi rodzinie wstyd. Natomiast pod adresem żony księcia Williama najczęściej pojawiają się zarzuty bycia zbyt nudną i sztywną. Często można też przeczytać, że jej zachowanie jest zbyt wystudiowane.

Również brytyjscy dziennikarze zauważyli ten problem i zapowiedzieli walkę z hejtem wymierzonym przeciwko księżnej Kate i Meghan Markle.

AD

Więcej o:
Komentarze (17)
Księżna Kate i Meghan Markle nie radzą sobie z hejtem. Specjalna jednostka ma walczyć z wulgarnymi komentarzami pod ich adresem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: J

  Oceniono 37 razy 27

  Nie czujecie, że to trochę o was? Ciągle podjudzacie ludzi przeciwko Meghan. Nawet teraz : "księżna Kate" i "Meghan Markle". Przecież Meghan tez ma tytuł!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 21 razy 19

  nie byłoby hejtu gdyby nie plotkarskie portale, które codziennie wymyślają nowe , z palca wyssane bzdury i prowokują frustratów do wulgarnych komentarzy...

 • Gość: ddd

  Oceniono 17 razy 17

  niemożliwe, w pałacu Buckingham czytają Plotka?

 • Gość: Gg

  Oceniono 8 razy 4

  Jest rok 2020. Wszyscy głaszczą się po głowach. Ostatni niegłaszczący zostali wywiezieni na Wyspę Hejtu o nieznanej lokalizacji.

 • Gość: b.

  Oceniono 3 razy 3

  Ooo, coś o Was Plotku!

 • dodosdontquack

  Oceniono 6 razy 2

  Pewnie pilnuja, ale takich komentarzy jest bardzo niewiele. To nie Bolanda, ludzie tutaj sie szanuja.

 • Gość: Zloty

  Oceniono 1 raz 1

  Fani plotka.pl twierdzą że już niebawem nastanie koniec słynnego portalu. Jak twierdzi Jarosław K. "nie ma sensu żeby prowadzić portal o takiej tematyce"! Inaczej mówiąc, "spieprzaj dziadu"

 • stanislaw.sk

  Oceniono 1 raz 1

  red [A.D.] od wielu miesięcy nie jest w stanie zrozumieć, że Meghan Markle została księżną Sussex i żoną księcia Harry`ego

 • Gość: Neta

  Oceniono 1 raz 1

  Ostatnio od pretekstem włączenia z hejtem można moderowac wszystko i manipulować komentarzami...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX