Kuba Wojewódzki tęskni za Anną Muchą? Znowu opublikował jej stare zdjęcie. Czyżby żałował rozstania?

Kuba Wojewódzki w ostatnich miesiącach przypomniał, że związek z Anną Muchą był dla niego niezwykłą przygodą. Dziennikarz nie przestaje zaskakiwać. Właśnie opublikował archiwalne zdjęcie z aktorką.

Związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego był jednym z najgłośniejszych w historii polskiego show-biznesu. Po czterech latach znajomości zdecydowali się jednak rozstać. Aktorka ułożyła sobie życie u boku Marcela Sory, a Kuba wdał się w kilka romansów i dłuższy związek z Renatą Kaczoruk. Jednak najwyraźniej samozwańczy "król TVN" zatęsknił za swoją pierwszą miłością.

Kuba Wojewódzki tęskni za Anną Muchą?

Najpierw Kuba Wojewódzki przypomniał kulisy związku z Anną Muchą w swojej biografii. Dziennikarz i showman nie ukrywał, że aktorka była jego wielką miłością i imponowała mu pod wieloma względami.

Największym atutem Ani okazało się to, że była znacznie dojrzalsza ode mnie. (...) Szybko zapadliśmy sobie w serca, szybko zamieszkaliśmy razem i szybko wyjechaliśmy na wspólne święta i sylwestra do Tajlandii, gdzie Muszka wcinała zapiekane muchy, grillowane karaluchy i szarańczę na parze. (...) Byliśmy małą, piekielnie ciepłą rodziną. Dwuosobową rodziną znajdującą ubaw w ganianiu się wokół kuchni niczym osobniki z mózgowym mankamentem - pisał Wojewódzki.

Teraz opublikował na swoim instagramowym profilu stare zdjęcie z byłą partnerką. Podpisał je także cytatem z filmu "Kogel Mogel".

Marian, no zrób coś. Przecież on jest jakby bez spodni.

Nie mamy wątpliwości, że zrobił to, by wesprzeć Annę Muchę w promocji najnowszego filmu - "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Para byłych kochanków wciąż darzy się ogromną sympatią.

Jak myślicie, żałują, że rozstali się przed laty?

AD

Więcej o:
Komentarze (12)
Kuba Wojewódzki tęskni za Anną Muchą? Znowu opublikował jej stare zdjęcie. Czyżby żałował rozstania?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mg

  Oceniono 7 razy 7

  Oby się spiknęli i odlecieli razem gdzieś, gdzie nie ma zasięgu.

 • Gość: bb

  Oceniono 5 razy 5

  to byla piękna para, ale to Kuba wszystko zepsul, bo jak powiedziała Anna Mucha, jego relacja z nią była dla przykrycia innej jego relacji

 • Gość: jaga

  Oceniono 4 razy 4

  Mają teraz szansę na nowy związek.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  tylko co on zrobi z Tomkiem i Dawidem ?

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  znów będzie robiła przykrywkę ?

 • Gość: kgz

  Oceniono 2 razy 2

  od razu będzie miał 2 dzieci

 • Gość: Gość.

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś Mucha była jakby dojrzalsza. Teraz zrobiła się z niej celebrytka.

 • Gość: Adam

  0

  Ja pier Do le . Ale dramat..

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 0

  Stara miłość nie rdzewieje Pasowali do siebie pod każdym względem!Ania wesoła babka cietej riposty Kuba oczywiście też więc.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX