Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy zaśpiewali swój hit na żywo. Oscar dla najlepszej piosenki będzie ich?

Lady Gaga i Bradley Cooper zrobili niespodziankę swoim fanom. Wykonali swój przebój "Shallow" na koncercie artystki w Las Vegas kilka dni temu. Takiej dawki emocji dawno nie widzieliście.

Lady Gaga wystąpiła u boku Bradleya Coopera w filmie "Narodziny gwiazdy". Wokalistka wcieliła się tam w rolę debiutującej piosenkarki. Nominowany do Oscara obraz jest promowany piosenką "Shallow", która zresztą też została doceniona przez Akademię. Utwór błyskawicznie wskoczył na pierwsze miejsca list przebojów. Jednak dopiero teraz gwiazdorski duet zdecydował się się wykonać go na żywo. Spontaniczne pojawienie się na scenie aktora wywołało zachwyt fanów.

 

Lady Gaga i Bradley Cooper - duet idealny

Do wykonania piosenki doszło 26 stycznia podczas koncertu wokalistki w Las Vegas. Lady Gaga, która wiedziała, że wśród publiczności znajduje się Bradley Cooper, zaprosiła go na scenę i poprosiła o wspólne zaśpiewanie przeboju "Shallow". 

Mój dobry przyjaciel przyszedł dziś na koncert. Nie wiem, czy go znacie, ale nazywa się Bradley – powiedziała artystka, zapraszając gwiazdora na scenę.

Występ był niezwykle emocjonalny i poruszył serca widzów. Jednocześnie Bradley Cooper udowodnił krytykom, że jest świetnym wokalistą. 

Przypominamy, że energiczna ballada została nominowana do Oscara dla najlepszej piosenki filmowej. "Narodziny gwiazdy" otrzymały w sumie 8 nominacji, w tym dla najlepszego filmu oraz najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

"Narodziny gwiazdy". O czym jest film?

Film "Narodziny gwiazdy" opowiada o tragicznej miłości Jacksona Maina (w tej roli Bradley Cooper) oraz Ally (Lady Gaga). Dzięki wspólnemu występowi, o aspirującej wokalistce zaczyna mówić cały świat. Niestety, Jack nie może poradzić sobie z sytuacją, w której się znalazł.

AD

Więcej o:
Komentarze (34)
Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy zaśpiewali swój hit na żywo. Aktor nie spodziewał się takiej reakcji. Spektakularny występ łapie za serca!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 42 razy 32

  "Jednocześnie Bradley Cooper udowodnił krytyką, że jest świetnym wokalistą" - Patrzę i nie wierzę, że można nie umieć odmienić przez przypadki słowa "krytyk" w liczbie mnogiej. Udowodnił krytykom - czyli co najmniej kilku osobom, które wykonują zawód krytyka. Takich rzeczy człowiek uczy się w szkole podstawowej!!!

 • emesio

  Oceniono 31 razy 31

  Tak spontaniczny jak każda inna ustawka :-D Ona gra ten utwór normalnie na trasie koncertowej, a jego spontaniczne pojawienie się to zwykły marketing przed Oskarami.

 • total_immersion

  Oceniono 12 razy 12

  Dla zachowania odpowiedniej skali ...
  50 lat temu wydana zostala plyta "Led Zeppelin"

 • mikroolbrzym

  Oceniono 11 razy 9

  czy wy naprawdę nie znacie innego słowa niż fan?? to byli WIDZOWIE. albo PUBLICZNOŚĆ. albo AUDYTORIUM. albo... czytajcie książki głąby to będziecie znac język ojczysty. kto nie czyta - nigdy nie będzie umiał pisać. mam zapewne kilka lat więcej - więc weźcie dobie do serca moją radę. albo będziecie używać na codzień 500 słów...

 • melmakianin

  Oceniono 15 razy 7

  Piękne.... tak się wzruszyłem od tej ustawki, że aż mi się jelitówka wróciła...

 • Gość: Akinomrodis

  Oceniono 3 razy 3

  Oglądałam film. Dla mnie - świetny, wywołuje dużo różnych pozytywnych emocji. Pokazuje też jaką dużą moc mają słowa, które potrafią niestety nawet zabić

 • Gość: objawienie

  Oceniono 2 razy 0

  Kocham Lady GaGę -ona jest moją siostrą mimo, że nie wie o tym :) Od lat jest wspaniała, od lat wzrusza, bawi, a w Bolandii na nią plują podlece jedne :(
  Film dobry, nie wybitny, bo Bradley za dużo reżyserowa o sobie a nic nie pokaza jak ona dochodziła w tej historii naprawdę do czegoś. Już lepszy był inny film-dokument o Lady Gadze, jak ona dochodziła do tego, żeby stać się gwiazdą, jak dopiero od wybuchu jej talentu w Londynie na niej się poznali i dopiero wtedy Ameryka ją doceniła. Kocham ją-jest wspaniałą artystką :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX