Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub? "Nie widzi poza nią świata". Do zaręczyn namawia aktora jego 8-letni syn

Mikołaj Roznerski oświadczy się ukochanej Adrianie Kalskiej? Za tę parę mocno trzyma kciuki 8-letni syn aktora, Antek.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem już prawie od roku. Gdy media obiegła informacja, że przystojny amant polskiego kina związał się z piękną aktorką, wielu nie kryło swojego zaskoczenia. Wszystko za sprawą faktu, że Mikołaj i Adriana grają parę w serialu "M jak miłość". Co jednak ciekawe, poznali się już dużo wcześniej. Ich związek nabiera rozpędu, więc nie dziwi nas fakt, że pojawiają się liczne zapytania o ślub! Okazuje się, że do zaręczyn mocno namawia Mikołaja jego 8-letni syn, Antek. 

Mikołaj Roznerski oświadczy się Adrianie Kalskiej?

Jak donosi "Fakt", Antek, który jest owocem związku Mikołaja z Martą Jurtas, jest oczarowany Adrianą i mocno kibicuje swojemu tacie. 

Antek bardzo chciałby wiedzieć, czy Ada zostanie kiedyś żoną Mikołaja - wyznaje w rozmowie z tabloidem bliski kolega Roznerskiego.

Czytamy również, że jednak na tę chwilę Mikołaj unika tematu ślubu. Mimo to tabloid donosi, że aktor i tak nie widzi świata poza ukochaną. 

W towarzystwie nie jest tajemnicą, że Mikołaj nie widzi poza nią świata i wszyscy są pewni, że i tak prędzej czy później faktycznie się oświadczy - zdradza informator "Faktu"

Czy Antek wpłynie jednak na swojego tatę i juz wkrótce usłyszymy o zaręczynach? My mocno trzymamy kciuki za tę parę. Wy również? 

DH

Więcej o:
Komentarze (12)
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub? "Nie widzi poza nią świata". Do zaręczyn namawia aktora jego 8-letni syn
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jola

  Oceniono 5 razy 5

  Fajna para pasują do siebie kibicuję im

 • Gość: Ewa

  Oceniono 6 razy 4

  Co Was to obchodzi, czy się oświadczy czy nie, to ich prywatna sprawa. Pasują do siebie, a czas pokaże.

 • Gość: iga

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo lubie ta pare, pasuja do siebie, oby im sie ulozylo, szczerze im tego zycze.

 • Gość: Olga

  Oceniono 3 razy 1

  Jak to mówią „tonący się brzytwy chwyta” P. Kalska nie wiem jak znalazła się w serialu, jest „sztywna” dla mnie nie gra naturalnie. A P. Roznerski nazywany został „amantem” nie bez powodu... Mądre aktorki nie odpowiadają już na jego „zaloty” a nowa Adrianna no coż musi się jeszcze sporo nauczyć i przekonać..
  widziałam kilka wywiadów P. Roznerskiego i gdy go słucham i patrzę na mimikę nie wygląda on przekonywująco, jest jakiś dziwny i nie odbieram jego wypowiedzi za szczere.

 • Gość: Ola

  Oceniono 7 razy 1

  Za żadne skarby nie zwiazalabym się z takim gogusiem

 • Gość: Mateczka

  0

  Te plotki przekazywane są takie nierealne,że w jednym temacie pisze,że się rozszedł z Kalską,w drugim,że nie może bez niej żyć???przestańcie pisać ich życiorysy,bo zwariować od tych plotek można.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  czy ta kobieta nie widzi że to super swir ???????

 • Gość: Rogacz

  Oceniono 12 razy -10

  Nigdy nie ożeniłbym się z piękną aktorką. Facet lubi ryzyko. Nie wyciągnął mądrych wniosków z cudzych i swojego przypadku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX