Meghan i Harry podjęli ważną decyzję o swoim dziecku i postąpią zupełnie inaczej niż Kate i William. Kto zajmie się ich pociechą?

Meghan i Harry nie chcą, aby ich dzieckiem zajmowała się niania. Wszelkie obowiązki przejmie księżna.

Odkąd Pałac Kensington ogłosił, że Meghan i Harry spodziewają się dziecka, cały świat nie przestaje spekulować na ten temat. Media rozpisują się o płci książęcej pociechy i tego, jakie otrzyma imię. Tymczasem małżonkowie utrzymują, że nie chcą wiedzieć, czy narodzi się dziewczynka czy chłopiec.

Meghan i Harry nie chcą skorzystać z pomocy niani

Okazuje się, że Meghan i Harry podjęli za to decyzję odnośnie opieki nad swoim dzieckiem. Jak podaje "Vanity Fair", książęca para nie zamierza korzystać z pomocy opiekunki! Wszelkie obowiązki całkowicie przejmie Markle, która zgodziła się jedynie na pomoc mamy, Dorii. Ragland przeprowadzi się w najbliższych miesiącach do Wielkiej Brytanii.

Decyzja przyszłych rodziców jest zaskakująca. Media już głowią się nad tym, jak Meghan poradzi sobie w roli matki, nie zapominając jednocześnie o swoich codziennych obowiązkach. A może na najbliższe miesiące całkowicie z nich zrezygnuje?

Przypomnijmy, że zupełnie inną decyzję podjęli Kate i William. Książęca para zatrudniła do swoich pociech nianię - Marię Teresę Turrion Borallo. Ponadto dziećmi zajmuje się także mama księżnej, Carol Middleton.

Co myślicie o decyzji Meghan i Harry'ego?

KS

Więcej o:
Komentarze (80)
Meghan i Harry podjęli ważną decyzję o swoim dziecku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wolność słowa

  Oceniono 40 razy 36

  Poradzi sobie jak miliony matek na świecie.

 • Gość: Alo

  Oceniono 61 razy 29

  Jak ona biedna sobie poradzi? Żadna konieta wcześniej sama nie zajmowała się dzieckiem i pracowała. A już na pewno żadna sama do tego nie musiała sprzątać, prać, gotować. Biedna Księżna. Naprawdę jej współczuję.

 • Gość: Ktoś

  Oceniono 19 razy 17

  Jak dla mnie świetna decyzja dziecko potrzebuje matki

 • Gość: Pikuś 54

  Oceniono 19 razy 15

  To ich sprawa i ich decyzja!

 • Gość: Babcia

  Oceniono 13 razy 13

  Ich dziecko to ich decyzja. Brawo.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 14 razy 12

  A co to kogo obchodzi. Nie rozumiem jak można żyć życiem innych ludzi. Ciągle tylko jakieś głupie plotki nikomu do niczego nie potrzebne. Masakra.

 • Gość: Pikuś 54

  Oceniono 21 razy 11

  Skąd w ludziach tyle zawiści i podłości? Czy pytają Was o zdanie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX