Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o koncert organizowany przez Dodę. Reakcja "Perfekcyjnej" bezczelna [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek podczas wiosennej ramówki TVN opowiedziała nam o hejcie. Jednak kiedy tylko zapytaliśmy ją o koncert Dody, żona Radosława Majdana... uciekła.

Nie jest żadną tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Doda nie żyją w najlepszych relacjach. Ich konflikt trwa już od lat, a obie panie ciągle sobie dogryzają. Trudno doliczyć się wszystkich utarczek słownych "Perfekcyjnej" z Dodą. Jakiś czas temu Doda przyznała nawet, że Małgorzata Rozenek zabroniła Radkowi Majdanowi z nią rozmawiać

Małgorzata Rozenek uciekła, kiedy usłyszała pytanie o koncert Dody

Mimo to zaryzykowaliśmy i podczas wiosennej ramówki TVN zapytaliśmy prowadzącą "Projekt Lady", co myśli o organizowanym przez Dodę koncercie przeciw hejtowi. Nie spodziewaliśmy się jednak, że to pytanie będzie aż tak kłopotliwe Małgorzaty Rozenek.  Zamiast odpowiedzi usłyszeliśmy za to:

Przepraszam Cię, bo muszę...eee... uciekać - po czym "Perfekcyjna" odwróciła się i odeszła. 

To niewątpliwie ciekawy sposób na unikanie niewygodnych pytań. Z drugiej strony, jak mówi przysłowie, mowa jest srebrem, a milczenie złotem. 

AG

Więcej o:
Komentarze (76)
Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o koncert organizowany przez Dodę. Reakcja "Perfekcyjnej" bezcenna [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cb

  Oceniono 42 razy 20

  Rozenek i jej reakcja to nic. Najlepsze są słowa Hyżej, że musieli wynająć agencję pr, żeby ktokolwiek chciał w ogóle zasponsorować ten śmieszny koncert. Muszą wszystkim- i sponsorom, i innym artystom- tłumaczyć, że to nie koncert Dody, żeby ktokolwiek chciał siè dołączyć. Tyle było gadania ze strony Rabczewskiej, że ponad 100 osób zadeklarowało udział, a teraz klops.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 23 razy 13

  niby co miała zrobić?

  powiedzieć, że jest otwarta na sprzątanie po imprezie?

 • Gość: bb

  Oceniono 13 razy 11

  Yyyy o co chodzi z jej brwiami i dlaczego wyglądają one tak jakby miały odfrunąć? Kto jej te brwi tak namalował? Przecież te kreski kończą się jej niemal przy skroni.

 • Gość: Ilo

  Oceniono 15 razy 9

  Może tylko ja mam taki odbiór,ale zmienił się głos Pani Majdan-przypomina głos Jastrzebskiej,dziwnie skrzeczący Wczesniej był to mocno”przepalony” i p..

 • Gość: jqjq

  Oceniono 19 razy 9

  ten koncert sie nie odbedzie albo wystapia gwiazdy jak Maja Hyzy i Dodzia

 • Gość: Ivon

  Oceniono 12 razy 8

  Przestanmy w koncu reagowac na ta Rozenek strasznnie negatywna postac nie kupuje nie ogladam tam gdzie ona istnieje I wiecej komentowac tez nie bede

 • Gość: M.

  Oceniono 20 razy 6

  No i czego chcecie od babki. Postawiliscie ja miedzy mlotem a kowadlem, gdyby nie byla pracownica tvnu, a szulimowa jej psiapsiolka, to moglaby wykazac sie szlachetnoscia i zapunktowac chwalac dode, a tak musiala uciekac...dobrze, ze nie wdala sie w zadne krytyczne wywody, bo nakrecilaby kolejna afere, a chyba ma dosc po tamtej z rusin.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX