Meghan Markle ma nowego rzecznika prasowego. Christian Jones jest tak przystojny, że książę Harry może być zazdrosny

Meghan Markle zatrudniła nowego rzecznika prasowego. Christian Jones jest nieziemsko przystojny.

Meghan Markle nie ma szczęścia do współpracowników. Choć może należałoby napisać, że to oni nie mają szczęścia do niej - sami rezygnują z pracy, ponieważ podobno współpraca z ciężarną księżną jest bardzo trudna i męcząca. Meghan tymczasem zatrudnia nowe osoby do swojej świty. Tym razem grono ludzi, z którymi pracuje, poszerzyło się o nowego rzecznika prasowego. To Christian Jones.

Meghan Markle ma nowego rzecznika prasowego. Kim jest Christian Jones?

Meghan Markle ma ponoć ciężki charakter i trudno się z nią pracuje. Z takimi opiniami będzie zapewne walczył jej nowy rzecznik prasowy, Christian Jones. Internet jednak oszalał z zupełnie innego powodu, niż jego kompetencje zawodowe. Christian Jones jest bowiem "diabelnie" przystojny, jak określają go zagraniczne nagłówki serwisów internetowych.

Christian Jones - nowy rzecznik prasowy Meghan Markle - ZDJĘCIA > > >

Oficjalnie Christian Jones jest "szefem sekretariatu komunikacji księcia i księżnej Cambridge oraz księcia i księżnej Sussex" - a to oznacza, że będzie również odpowiadał za kontakty z prasą dla księżnej Kate i księcia Williama. Wcześniej pracował w departamencie "opuszczania Unii Europejskiej" (był tam szefem mediów), pracował też jako rzecznik prasowy w ministerstwie finansów. Ale przecież nie przyszliśmy tutaj czytać o jego (imponującym) doświadczeniu. Wszyscy tak naprawdę chcą go zobaczyć, dlatego też nie będziemy was trzymać dłużej w niepewności.

Oto Christian Jones, rzecznik prasowy Meghan Markle (po prawej stronie zdjęcia):

I tutaj też go można podejrzeć:

Ciekawe, jak długo Christian Jones wytrzyma z wymagającą szefową, jaką jest Meghan Markle. I czy książę Harry jest choć odrobinę zazdrosny? Jak myślicie?

Więcej o:
Komentarze (37)
Meghan Markle ma nowego rzecznika prasowego. Christian Jones jest tak przystojny, że książę Harry może być zazdrosny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: una

  Oceniono 34 razy 26

  No to zaszaleliście ! Czytam "nieziemsko przystojny" wchodzę bo ciekawość wzięła górę ( jakaś durnota mnie chwilowo dopadła) Patrzę na tę tzw "nieziemską przystojność" i... sama nie mogę uwierzyć ,że dałam się wam złapać w pułapkę - macie klik ! Żal mi faceta,że brukowce tak go poniżyły. No cóż, z tą nieziemskością , że tak powiem, fantazja was poniosła ;-)

 • Gość: Jolka

  Oceniono 6 razy 6

  Żeby ocenić kogoś czy jest przystojny to trzeba najpierw widzieć osobę ..Z tego skrawka nie wiele można wyczytać ...autor artykułu bzdury pisze...A poza tym .to rzecz względna ..czy ktoś jest przystojny.czy też nie ..

 • Gość: Mo

  Oceniono 10 razy 6

  No nieziemsko w rzeczy samej... czy Wam mózg się zlasował?

 • Gość: Bobo

  Oceniono 4 razy 4

  Książę Harry jest naj....jest bardzo męski!

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  On jest zastępcą dyrektora do spraw wizerunkowych całej czwórki, nie tylko Meghan. I znów kłamiecie.

 • Gość: Krolowa

  Oceniono 2 razy 2

  Książę harry oglądał film, w którym grały piękne aktorki. Megan może być zazdrosna.

 • Gość: Maksio

  Oceniono 4 razy 2

  Jak brakuje tematów to z byle czego można zrobić sensację ,. na dodatek tytuł artykułu przyciąga ciekawskich. Pytam tylko po co takie artykuły komu potrzebne. A może by tak kolejny napisać ..np. na taki temat :
  "Książę William zatrudnił nową sprzątaczkę "
  ...ciekawe czy jego żona będzie zazdrosna ?
  Pewnie też by to każdego interesowało bo ludzie bardzo ciekawscy są

 • Gość: Biedny chłopak

  Oceniono 8 razy 2

  Wiadomo już nieoficjalnie że to jej kochanek. Tak mi mówili że już tak pisali. No i teraz wiadomo że te wszystkie cyrki wokół jej asystentek były po to by zrobić dla niego miejsce. Żeby byli blisko siebie. Harry podobno nic nie wie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX