Kate oświadczyła Williamowi, że nie chce mieć kolejnego dziecka - tak podają brytyjskie media. Powodem mają być dolegliwości zdrowotne

Księżna Kate i jej dzieci są ulubieńcami Brytyjczyków. Żona księcia Williama ma już trójkę pociech, jednak wiele wskazuje na to, że na tym poprzestanie.

Wokół książęcej pary regularnie pojawiają się nowe plotki. Ostatnio dotyczą one głównie konfliktu z Meghan Markle. Nie tak dawno temu pojawiła się też informacja, że księżna Kate być może jest w kolejnej ciąży. Choć szybko została zdementowana, brytyjskie media zaczęły się zastanawiać, czy żona księcia Williama w przyszłości zdecyduje się na powiększenie rodziny.

Księżna Kate nie zamierza już zachodzić w ciążę

Dziennikarze na Wyspach Brytyjskich twierdzą, że Kate oświadczyła niedawno Williamowi, że nie chce mieć czwartego dziecka. Middleton podobno nie chce zdecydować się na powiększenie rodziny z powodu dolegliwości, jakie towarzyszyły jej przy poprzednich ciążach.

Żona następcy brytyjskiego tronu cierpiała z powodu nawracających nudności i wymiotów oraz przedłużających się pobytów w szpitalu. Choć Pałac Królewski nie skomentował tych sensacji, jesteśmy w stanie w nie uwierzyć. W końcu księżna Kate ma już trójkę dzieci.

Co ciekawe, królowa Elżbieta II i książę Filip mają właśnie czwórkę dzieci. Jednak warto dodać, że kiedy brytyjska monarchini zachodziła w ciąże, mieliśmy inne czasy. Obecnie Kate i Middleton są niezwykle aktywni. Dużo podróżują i udzielają się społecznie. Dużo czasu zajmuje im też wychowanie pociech.

Póki co Brytyjczycy czekają na narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

AD

Więcej o:
Komentarze (59)
Księżna Kate nie chce kolejnego dziecka? Wyjątkowo trudno znosiła poprzednie ciąże
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Elka

  Oceniono 12 razy 12

  "Obecnie Kate i Middleton są niezwykle aktywni. Dużo podróżują i udzielają się społecznie."
  Jeżeli tak jest w rzeczywistości, to faktycznie Kate nie powinna miec więcej dzieci z Middleton'em...
  😂😂😂

 • Gość: werty

  Oceniono 17 razy 11

  Nie chce czwórki? Dostanie emeryturę w PRL.
  swoją drogą- Nie wiem, czy to te ciąże, ale wygląda na 50 lat.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Kate dawno temu już mówiła,jak miała jedno dziecko,że chce mieć trójkę i na tym poprzestać.A kłopoty zdrowotne swoją drogą.A tak w ogóle,to strasznie się zestarzała.

 • Gość: bb

  Oceniono 15 razy 5

  No to chyba normalne, ciąża to nie katarek a ciało po trzech porodach ma prawo zakomunikować "koniec". To że kiedyś księżne miały tylko rodzić kolejne dzieci nie znaczy że dzisiaj współczesne księżne również muszą.To chyba oczywiste.

 • Gość: go

  Oceniono 9 razy 5

  William kiedyś w mediach deklarował dwójkę dzieci, ona czwórkę, przecież nie może byc gorsza od Elżbiety. No to mąż się raczej ucieszy.

 • Gość: Anna

  Oceniono 4 razy 2

  A to tylko problemy zdrowotne mogą być powodem tego że ktoś nie chce 4 dziecka??? Ogarnijcie się. Może niektórym po prostu 3 wystarczy..

 • Gość: Gosciu

  Oceniono 4 razy 2

  Strasznie staro wygląda

 • aia7

  Oceniono 4 razy 2

  " Kate i Middleton są niezwykle aktywni " Ok, ale skoro jest ich dwoje to pracy mniej.

  Przedłużające się pobyty w szpitalu? Gdzie wtedy media były, bo nie pamiętam, aby o tym donosiły.

  Tiaaa, zapewne o takich sprawach jak starania o potomstwo lub zaniechanie starań Kate i Wiliam głośno rozmawiają przy pracownikach pałacu.

  Co za bzdury!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX