Książę Harry i Meghan Markle rozwiodą się? Tak twierdzą pracownicy pałacu Kensington. Dają im zaledwie 5 lat

Pracownicy pałacu Kensington nie mają złudzeń. Ich zdaniem małżeństwo księcia Harry'ego i Meghan Markle zakończy się rozwodem.

Jeszcze rok temu media na całym świecie żyły bajkowym ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Niedługo później, książęca para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dobra prasa nie trwała jednak zbyt długo. 

Wiadomość o ciąży zbiegła się doniesieniami, jakoby księżna Meghan miała być odpowiedzialna za konflikt na królewskim dworze. Do tego dochodzą regularne oskarżenia o nieprzestrzeganie dworskiej etykiety. 

Książę Harry, Meghan Markle i... rozwód?

Jak donosi brytyjski "The Sun", źle dzieje się także w małżeństwie Meghan i księcia Harry'ego. Według tabloidu, pracownicy pałacu Kensington nie wróżą im długiego małżeństwa. Ich zdaniem rozwód to tylko kwestia czasu i może do niego dojść nawet w przeciągu pięciu najbliższych lat.

To nie tajemnica, że pracownicy brytyjskiego dworu nie są przyjaźnie nastawieni do księżnej Meghan. W ostatnich miesiącach ze współpracy z nią zrezygnowały dwie asystentki. Zagraniczne media podawały wówczas, że powodem ich odejścia z pracy były humory Markle.

Mimo wszystko, trudno nam uwierzyć w to, że księżna Meghan i książę Harry mieli by się niedługo rozwieść. Wydają się być w sobie bardzo zakochani. 

Więcej o:
Komentarze (98)
Książę Harry i Meghan Markle wezmą rozwód? Tak twierdzą pracownicy pałacu Kensington
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: J

  Oceniono 39 razy 29

  "To nie tajemnica, że pracownicy brytyjskiego dworu nie są przyjaźnie nastawieni do księżnej Meghan" ot i cała tajemnica. Nie lubią jej więc życzą im rozwodu. A jak będzie to życie pokaże.

 • Gość: Wrórzbita Zenek

  Oceniono 27 razy 19

  A ja daje im 4 lata 3 miesiące 24 godziny i 61 minut od 3 lutego 2019 roku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  Co za bzdurne przewidywania piszecie ? Sami wiecie ze nic nie wiecie ! Jak mozna taaaaaakie bzdety wymyślać ! Z nudów to mozna coś pozytecznego robić , a nie bzdury wymyślać !

 • Gość: Zocha

  Oceniono 26 razy 14

  Najgorsze to oceniać kogoś kogo się nie zna. Całą wiedzę świat czerpie z prasy tv i internetu i tak się tworzą teorie. Pierdoly niczym nie poparte

 • Gość: puch

  Oceniono 57 razy 13

  To celebrytka żądna ścianek, kamer i poklasku. Na rozwodzie tylko skorzysta, bo nadal księżną pozostanie a brylować będzie mogła bez ograniczeń do bólu. Chyba o gwiazdorzenie najbardziej jej chodzi. W kazdej plotce jest ziarno prawdy, a tyle negatywnych historii i dziwnych zbiegów okoliczności z nią związanych się pojawiło,że trzeba być totalnym głąbem aby sądzić,że to wszystko wyssane z palca bzdury. Historyjki z jej rodziną ( genów nie oszukasz) , opinie jej znajomych, odejście pracowników, te dziwne wystudiowane zachowania etc. Ten szybki slub też był co najmniej dziwny. Chłopak zakochał się po uszy ( oczarowała go) i zgłupiał , a ona skorzystała.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 27 razy 11

  Oby byli ze sobą jak najdłużej. :) Widać, że łączy ich uczucie! :)

 • Gość: prawda

  Oceniono 27 razy 11

  Ludzie opamiętajcie się, plotek i inne portale sieją nienawiść, szczują na dziewczyne nieprawdziwymi artykulami, nawet nie przejmują się ewentualnymi konseekwencjami.
  Ja zapytam, a kimże są ci pracownicy pałacu? Kto przejmowałby się zdaniem służby na ten temat? To nawet dziecko wie, że ludzie mówią wiele z zazdrości. Co może inego powiedzieć biała sprzątaczka czy biały konserwator instalacji czy jakaś tam asystentka o mulatce której się w życiu powiodło? Znajdą każdy argument żeby taką osobę przedstawic w złym świetle. Komedia normalnie, nie sądziłam, że tylu głupich ludzi świat nosi.!!!!

 • Gość: Tomek

  Oceniono 23 razy 9

  Biedna dziewczyna wpakowała się w to obrzydliwe angolskie bagno. Niech wieje jak najszybciej zanim jej zamkną buzię jak Dianie wczesniej....

 • Gość: sclg_wawa

  Oceniono 10 razy 8

  Kolejny "artykuł" na gazeta.pl o niczym, z którego nic nie wynika i który nic nie wnosi. Jedni twierdzą, że się rozwiodą a inni twierdzą, że się kochają... GW, Agora - masakra, dno i totalna porażka... Cenisz dobre dziennikarstwo? Wykup prenumeratę GW! ... :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX