Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle. Takich słów nie spodziewaliśmy się po naczelnej "Vogue'a"

Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan

Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan (fot.Eastnews)

Anna Wintour od 31 lat rządzi żelazną ręką w amerykańskim "Vogue'u". Jest znana ze swoich surowych opinii, ale zapytana o Meghan Markle, wypowiedziała się zaskakująco pozytywnie.

Meghan Markle niewątpliwie wyznacza modowe trendy. Księżna regularnie zachwyca stylizacjami i inspiruje kobiety na całym świecie. Przypomnijmy, że ukochana Harry'ego wydaje jednak sporo pieniędzy, aby tak wyglądać. Media donoszą, że w minionym roku wydała na ubrania prawie dwa miliony złotych. 

Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle

Pierwszą stylizacją Meghan, o której mówił cały świat, była jej suknia ślubna. Kreacja nie wszystkim przypadła do gustu. Wiele osób uznało, że materiał wyglądał na pognieciony i dodawał Markle kilka dodatkowych kilogramów. 

Tymczasem ślubną stylizację księżnej oceniła Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a" znana nie tylko ze swego bezbłędnego wyczucia stylu, ale też surowych ocen. O stylizacji ślubnej księżnej Sussex wypowiedziała się jednak bardzo pochlebnie, co trochę nas zaskoczyło. Na Vogue.com odpowiedziała na pytania czytelników. Kiedy jedna z kobiet zapytała dziennikarkę o to, co uważa o księżnej, ta odpowiedziała krótko:

Myślę, że jest niesamowita.

Okazuje się też, że znawczyni mody jest zachwycona ślubną stylizacją Meghan:

Ta kreacja była wyrafinowana, elegancka, dorosła. Fakt, że zdecydowała się sama iść do ołtarza świadczy o tym, że jest odważną, niezależną kobietą. 

Nie mamy wątpliwości, że te słowa ucieszą Markle! 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Kain zabił Abla czy Abel Kaina? Pamiętasz? Sprawdź się w tym quizie z biblijnych historii
1/17W Księdze Rodzaju:
Zobacz także
Komentarze (20)
Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle. Takich słów nie spodziewaliśmy się po naczelnej "Vogue'a"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: :)

  Oceniono 45 razy 33

  A co w tym zaskakującego? To była klasyczna, skromna i piękna w swej prostocie suknia. Oczywiście zwolenniczkom obcisłych kreacji, wielkich dekoltów i wylewających się zewsząd fałdek nie przypadła do gustu, ale jak widać naczelna Vogue się do nich nie zalicza.

 • Gość: BB

  Oceniono 37 razy 21

  Hmm dlaczego odnosze wrażenie ze góra płaci tego typu portalom za pisanie nieprawdy i oczernianie tej dziewczyny ? Może to władza tak manipuluje nami ? Może to być pewnego rodzaju strategia żebyśmy zło, wydatki, zły gust, awantury, zle zachowanie i kojarzyli tylko z osobami o ciemnej karnacji, obcymi lub imigrantami. Bardzo sprytne w sumie. Ta dziewczyna nie robi nic złego, jest przykładem klasy, świetnie się zachowuje ubiera i szanuje rodzinę do której weszła. Nie wiem dlaczego są na jej temat pisane tylko zle artykuły, a jak dobre to tonie: "jesteśmy zdziwieni" Jesteście najwyraźniej zbyt głupie zeby z gory przewidziec co pochwaliłaby Anna Wintour. Nie musiałam czytać tych rzygów zwby wiedzie napiszecie i jak będziecie manipulować słowem.

 • Gość: nost

  Oceniono 12 razy 12

  Spodziewaliście się, ze powie "w c..j mi się nie podobała k...a"? nie oceniajcie innych swoją miarą ;)

 • Gość: ciotka antyklotka

  Oceniono 7 razy 5

  Na tle rodowitych windsoruwien - krępych, krótkonogich, pyzatych z rozdziawem oczno- ustowym Meghan jest wręcz pięknością. Zobaczcie sobie córeczki Elżbiety II. Anna bez podbródka he he he. Szanowne hejterko-krypto rasiolki

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Kreacja kwestia gustu ale fryzurę to robiła chyba minutę

 • Gość: tolek

  0

  bardzo ładna, ale cena trochę przesadzona u Violi Piekut można mieć równie piękną albo piękniejszą za góra 10tys. złotych ze wszystkim!

 • Gość: Polopia

  Oceniono 2 razy 0

  Wydaje pieniądze Harrego.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  To nieprawda, naczelna Vogua powiedziala: What a crap! Thats all....

 • Gość: ciotka antyklotka

  Oceniono 4 razy -2

  księżna Kate jest ciotkowatym patyczakiem pachnącym naftalina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX