Doda już rozpoczęła przygotowania do koncertu przeciw nienawiści. Pokazała zdjęcie z artystami! "Wszyscy razem, bez podziałów"

Ruszyły przygotowania do koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Osoby zaangażowane proszę o pomoc finansową w zorganizowaniu wydarzenia.

Śmierć Pawła Adamowicza wstrząsnęła całym krajem. Tysiące osób uświadomiło sobie, że prezydent Gdańska zmarł przez człowieka, którym kierowała nienawiść. To straszne zdarzenie spowodowało, że Polacy zaczęli walczyć z tym, co złe, co wrogie. Takie kroki podjęła też Doda.

Piosenkarka wpadła na pomysł zorganizowania charytatywnego koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Odzew był niesamowity. Niemalże natychmiast swój udział zadeklarowało kilkadziesiąt artystów. 

Zaczęły się przygotowania do koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Okazuje się, że przygotowania ruszyły pełną parą. Na oficjalnym profilu "Artyści przeciw nienawiści" na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Dodę, Grzegorza Hyży i Katarzynę Nosowską.

W opisie czytamy zaś o szczegółach akcji. 

W nawiązaniu do inicjatywy #artyściprzeciwnienawiści, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, na gorąco chcielibyśmy przekazać Wam najświeższe informacje. Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów.

Z dalszej części dowiadujemy się, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny, a osoby zaangażowane w akcję robią wszystko, aby udało się zorganizować koncert bez nakładów finansowych.

W poście czytamy też, że zgłosiło się już wiele osób, które zadeklarowały pomoc, jednak niezbędni są sponsorzy, bez których koncert może się nie odbyć.

Prosimy firmy, instytucje i ludzi dobrej woli o wsparcie. Nad kształtem koncertu pracują fantastyczni ludzie, doświadczone ekipy, które na co dzień tworzą największe wydarzenia w kraju

Co ciekawe, osobą odpowiedzialną za kontakt z mediami jest Agnieszka Hyży!

"Artyści przeciw nienawiści" - kto weźmie udział?

Swój udział w koncercie zadeklarowali m.in. Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Magda Gessler, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide i Basia Kurdej-Szatan. 

Pełną listę artystów możecie poznać klikając TUTAJ.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (47)
Doda już rozpoczęła przygotowania do koncertu przeciw nienawiści
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Chk

  Oceniono 24 razy 16

  Nosowska, wstyd! Poklepując kryminalistkę i naczelną polską agresorkę po ramieniu, pokazuje pani tylko, że popiera jej zachowanie i utwierdza ją w przekonaniu o słuszności jej działań i w poczuciu, że jest ponad prawem. O ile można zrozumieć działanie atencjuszy i trzecioligowych celebrytów, bo oni są zdesperowani i nie mają żadnych oporów, o tyle kogoś takiego jak Pani już nie. Nie wiem, czy to kryzys wieku średniego, czy po prostu przestała Panj udawać, ale właśnie skreśla Pani wszystko, co robiła do tej pory.

 • Gość: Aurox

  Oceniono 20 razy 16

  Przeciw jakiej nienawiści, wobec kogo?
  Kolejne puste hasło, które ma wzruszyć emocjonalnie chwiejnych fanów, i namówić ich do hojniejszego sypnięcia ze swojej kieszeni. Prawdziwa walka o dobro nie potrzebuje świateł reflektorów, bo celem jest drugi człowiek, a nie promocja własnego tyłka.

 • Gość: zenek

  Oceniono 20 razy 14

  Doda ma bogatszą kartotekę niż dyskografię.

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 12

  Cwaniara wykorzystała okazję żeby ocieplić wizerunek.A Nosowskiej gratuluję nowej przyjaciółki,zostały jeszcze siostry Godlewskie,matka KisioRafalala i syn Zenka.I nie jestem hejterem i jestem przeciwko nienawisci

 • Gość: lena

  Oceniono 17 razy 11

  ooo!!!! znalazły się "gwiazdy" których NIE POBIŁA i chcą z nią współpracować ?!?!? i tak pewnie pożałują tej decyzji !!!!

 • Gość: mor

  Oceniono 17 razy 11

  czyli mamy rozumieć, że PRZEPROSIŁA JUŻ WSZYSTKICH, KTÓRYCH W PRZESZŁOŚCI POBIŁA LUB SŁOWNIE ZNIEWAŻYŁA ?!?!? bardzo w to wątpię, ale czego się spodziewać po lodzi - zależy jej tylko na lansie !!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 10

  Po co Rabczewskiej muzyka? Przecież zdecydowanie lepiej zarobi na mitomanii!!! Od dekady skutecznie to udowadnia!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 16 razy 10

  żenada,żenada, jakos chce zabłysnąc po kolejnych aferach// Ta kobieta nigdy nie skonczy ona jest jak trucizna, i dziwię sie "TYM"" bozal sie Boże artystom.. Jeszzce ""ONA"" im podziekuje znając jej charakterek/

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  A gdzie jej siostra i byli partnerzy? Do nich też wyciągnęła dłoń?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX