Anna Mucha na premierze "Kogel Mogel 3" pojawiła się z Marcelem Sorą. Jednak się nie rozstali? Spójrzcie tylko na nich

Anna Mucha i Marcel Sora mieli się rozstać, tak przynajmniej twierdzi "Party". Teraz jednak pojawili się razem na premierze filmu "Kogel Mogel 3", w którym zagrała aktorka.

W połowie stycznia media obiegła informacja, że Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się. Ich związek trwał 10 lat, a para doczekała się dwójki dzieci - Stefanii (8 lat) i Teodora (5 lat). Aktorka zapewniła, że z byłym partnerem łączą ją przyjacielskie stosunki, a w oświadczeniu, jakie wydała na Instagramie, poprosiła o niekomentowanie jej życia prywatnego.

Zobacz: Anna Mucha wydała oświadczenie w sprawie rozstania z Marcelem Sorą: Proszę o niedorabianie historii i "gęby" nikomu z moich bliskich

Anna Mucha i Marcel Sora na salonach

We wtorek odbyła się premiera filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", na której nie mogło zabraknąć Muchy. Pojawiła się ona w towarzystwie ojca swoich dzieci. Uśmiechali się do siebie, obdarzali czułymi spojrzeniami. Widać, że nadal są ze sobą blisko.

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze "Kogel Mogel 3". Zobacz zdjęcia >>>>

Nie jest tajemnicą, że Anna Mucha uwielbia droczyć się z mediami. Być może specjalnie pojawiła się z Sorą, żeby podkręcić atmosferę skandalu. Co więcej, na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie nóg matki jego dzieci. Dodał do niego tajemniczy podpis:

Już niedługo. Kocham swoją pracę.

Jednak prawda może być taka, że po prostu nie są już razem, ale się przyjaźnią i darzą szacunkiem. Możemy też przypuszczać, że łączą ich wspólne projekty, które pomimo rozstania będą dalej realizowane.

Zobacz też:  Mucha zaliczyła wpadkę na premierze filmu "Kogel Mogel 3". "Przypadkowo" pokazała fotografom pupę

A Wy co o tym myślicie? Czyżby jednak Mucha i Sora nie mogli żyć bez siebie?

AW

Więcej o:
Komentarze (35)
Anna Mucha na premierze filmu "Kogel Mogel 3" pojawiła się z Marcelem Sorą! Jednak się nie rozstali? Spójrzcie tylko na nich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elasp

  Oceniono 10 razy 6

  Przepraszam, dlaczego "na premierze "Kogiel Mogiel 3"", a nie "na premierze "Kogla Mogla 3""?

  Czy tak samo należy mówić: "na premierze "Ziemia obiecana"", a nie "na premierze "Ziemi obiecanej"", "na premierze "Hamlet"", itp.?

  Dlaczego w tytule słowo "mogiel" jest pisane z wielkiej litery? Mamy pisać: "Pamiętnik Znaleziony w Saragossie", "Wyjście Awaryjne", "Brunet Wieczorową Porą"?

  Czy mówimy po polsku czy w jakimś języku kreolskim, mieszaninie polskiego i angielskiego? Polska to chyba nie Papua Nowa Gwinea - ?

 • lenkaa4

  Oceniono 4 razy 4

  I tak najlepsze są te telefony w ręku, bez nich ani rusz!

 • realistas

  Oceniono 6 razy 4

  Słabo gra to szczęście.

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 8 razy 4

  Ciekawe kiedy załapie że lepszej laski mieć nie będzie i zacznie o nią się starać a nie tylko narzekać jak stara baba.

 • Gość: max

  Oceniono 4 razy 4

  Anna Mucha ma córkę Stefanię, nie Stefana... kto to pisze?

 • Gość: Normals

  Oceniono 7 razy 3

  Powiększa się Poczet Cudzołożników Polskich. Ludzie zwariowali, już każda warstwa społeczna dotknięta jest plagą cudzołóstwa, każdy z każdym. W tym zdegenerowanym świecie najbardziej żal dzieci, którzy muszą żyć w chaosie, który im fundują zidiociali dorośli. Zgroza.

 • Gość: miśka

  Oceniono 1 raz 1

  Pana Marcela dalej nie stać na skarpetki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX