Agata Duda w wyjątkowy sposób pożegnała kucharkę, która przez 20 lat pracowała w pałacu. Pani Teresa dostała wymarzony prezent!

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda pożegnali ostatnio szefową kuchni, która była związana z Pałacem Prezydenckim przez 20 lat. Z tej okazji pierwsza para podarowała jej wymarzonego szczeniaczka.

Pałac Prezydencki żyje nie tylko polityką. Prócz urzędników niezwykle ważną rolę pełni personel, który dba o to, by pierwszej parze niczego nie brakowało. Wyjątkowe miejsce zajmują kucharze, którzy codziennie przygotowują posiłki dla najważniejszych osób w państwie. Kilka dni temu Agata Kornhauser-Duda zorganizowała specjalne przyjęcie, na którym pożegnała jedną z kucharek.

Agata Kornhauser-Duda zrobiła kucharce wspaniały prezent

Pani Teresa była związana z Pałacem Prezydenckim przeszło 20 lat. Gotowała dla kilku prezydentów i ich małżonek oraz była świadkiem najważniejszych wydarzeń w Polsce po 1989 roku. Kucharka przeszła na zasłużoną emeryturę. Pierwsza Dama postanowiła przygotować dla niej niezwykłą niespodziankę.

Na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta RP na Twitterze pojawił się wpis oraz fotorelacja z tego wydarzenia. Okazało się, że Agata Kornhauser-Duda w podzięce za wieloletnią pracę podarowała pani Teresie małego pieska.

Kilka dni temu żegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Teresę, która jako kucharka pracowała w Pałacu ponad 20 lat. Od najbliższych współpracowników otrzymała wymarzonego szczeniaczka – głosił wpis na Twitterze Kancelarii Prezydenta RP.

Jednym słowem - prawdziwe pożegnanie z klasą!

AD

Więcej o:
Komentarze (140)
Agata Kornhauser-Duda zrobiła niezwykły prezent emerytowanej kucharce. Zdjęcia rozczulają
Zaloguj się
 • anka.pano

  Oceniono 104 razy 64

  Pies czy kot to nie zabawki które daje się jako prezent, szanowna paro prezydencka...

 • konigin

  Oceniono 48 razy 34

  To moze by przejela teraz obowiazki tej pani. W zasadzie poza wieszakowaniem i pochwala prezespana innych zajec u niej prozno szukac.

 • Gość: def

  Oceniono 50 razy 22

  ... a dali jej godną emeryturę czy bedzie ta pani wraz z pieskiem przymierać głodem?

 • Gość: Maciej Sz.

  Oceniono 18 razy 10

  Nie, nie rozczulaja te zdjecia. Szczeniaczek oczywiscie z hodowli? Zaden piesek nie ociepli wizerunku tej pani. Najlepiej przestancie o niej pisac. Nikogo nie interesuja garsonki i czolenka we wszystkich mozliwych kolorach teczy(sic!). Oczekiwalibysmy, zeby Pierwsza Dama zabierala glos w waznych sprawach i godnie reprezentowala kraj. Ale na to juz chyba nikt nie ma nadziei.

 • alexcomp

  Oceniono 10 razy 8

  Będzie się nazywał Duduś.

 • sselrats

  Oceniono 10 razy 8

  W Kaliforni w sklepach ze zwierzetami moga byc tylko psy z przytulku. Koniec psich farm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX