Tomasz Karolak wraca do "39,5", ale TVN musiał mu sporo zapłacić. To rekordowa stawka!

Tomasz Karolak zagra w kontynuacji hitowego serialu TVN-u, serialu "39,5". Jak donosi "Fakt", ma na tym zarobić rekordową sumę.

Jeśli lubiliście "39,5", to mamy dla Was świetną wiadomość. TVN zdecydował się zrealizować kontynuację serialu. Prace na planie „50 i co?” mają się zacząć już niebawem, a w głównej roli Darka Jankowskiego ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka

Tomasz Karolak wynegocjował rekordową stawkę

Jak dowiedział się "Fakt" od osoby pracującej przy produkcji serialu, TVN musiał sporo zapłacić, żeby pozyskać Karolaka do kontynuacji serialu. Aktor ma zarobić za jeden dzień zdjęciowy aż osiem tysięcy złotych.

Wynegocjował rewelacyjną stawkę (...). Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych. Na tę chwilę zaplanowanych jest 30 dni zdjęciowych przez dwa miesiące, co da Tomkowi prawie ćwierć miliona złotych!

Jeśli chodzi o pozostałych członków obsady, mówi się też o tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna ponownie wcieli się w rolę córki Darka Jankowskiego. To byłby głośny powrót wokalistki na mały ekran. 

Jeżeli będzie taki serial, to jak najbardziej z miłą chęcią bym wróciła - powiedziała Marina w rozmowie z JastrzabPost.pl.

39,5 to serial TVN-u emitowany w latach 2008-2009. Jego głównym bohaterem był Darek Jankowski - wieczny chłopiec i wokalista rockowego zespołu, który tuż przed ukończeniem czterdziestu lat postanawia poukładać swoje życie. Oprócz Karolaka i Łuczenko w serialu występowali też: Daria Widawska, Alan Andersz, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz i Magdalena Lamparska. Będziecie oglądać kontynuację? 

WJ

Więcej o:
Komentarze (59)
Tomasz Karolak wraca do "39,5", ale TVN musiał mu sporo zapłacić. To rekordowa stawka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hotin

  Oceniono 29 razy 23

  Ciekawe ile z tej kwoty odprowadzi sobie na ZUS, by potem na starośc nie płakać jak inne gwiazdeczki.

 • pedro.666

  Oceniono 14 razy 12

  Kurde, normalnie by mógł być asystentką Glapińskiego!

 • Gość: rea

  Oceniono 19 razy 11

  to jest chore

 • szlajus

  Oceniono 12 razy 8

  Boguś Linda 25 lat temu miał 4 tysia dniówki.
  "Co ty wiesz o negocjowaniu..."

 • hdtvpolska

  Oceniono 15 razy 7

  Zasada prosta: osoba, która przyciąga uwagę społeczeństwa na ekranie telewizora oraz ogromne kwoty od reklamodawców musi zostać zachęcona do pracy. Obecnie pracuję jako sprzątaczko-kawiarka w NBP. Mam netto 60 tyś pln za miech przez 365 dni w roku. Taki Karolak to dla mnie jest jak pypeć na języku ...

 • hdtvpolska

  Oceniono 15 razy 7

  Film będzie miał tylko kilka dni zdjęciowych. I to po kilka godzin. Tak dziś wygląda technologia produkcji filmowej. Liczenie po ilości dni w roku dotyczy z pewnością prezesa J. Kaczyńskiego. Pełna pensja za siedzenie w domu na tzw. Żoliborzu Skrajnym made by komuna.

 • lubella69

  Oceniono 8 razy 6

  Wstyd się przyznać... nie oglądam seriali i nie znam twórczości Patryka Vegi. Tego typa znam z powodu lizania du.y Komorowskiemu, a po wyborach próbom lizania du.y kościołowi. Pan ten znany jest z tworzenia "rodziny" z Wiolettą Kołek, którą zdradzał na potęgę i wciąż zdradza mówiąc, że wciąż są rodziną... taki sam człowiek jak i aktor. Kto taką patologię promuje???

 • fleshless

  Oceniono 9 razy 5

  ja pitolę, ale to był gniot
  lokowanie produktu zawierało program, jednym słowem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX