"Taniec z Gwiazdami". Justyna Żyła skonfliktowała się z Agnieszką Radwańską? Poszło o partnera

"Taniec z Gwiazdami" wraca. Tymczasem w mediach pojawiają się plotki o rzekomym konflikcie Justyny Żyły i Agnieszki Radwańskiej. Obydwie chcą zatańczyć ze Stefano Terrazino.

9. edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Niedawno Stefano Terrazzino zapowiedział na swoim instagramowym profilu powrót do tanecznego show. W tym samym czasie media obiegła informacja, że sympatyczny Włoch wystąpi w duecie z Agnieszką Radwańską. Jednak niewykluczone, że u jego boku zobaczymy Justynę Żyłę.

Agnieszka Radwańska i Justyna Żyła chcą zatańczyć ze Stefano Terrazino

Już w marcu w Polsacie zobaczymy pierwsze odcinki "Tańca z Gwiazdami". Wiele wskazuje na to, że choć tancerze nie wyszli jeszcze na parkiet, to już między niektórymi miało dojść do konfliktu. W mediach coraz częściej pojawiają się sprzeczne informacje na temat tego, z kim Terrazino zatańczy. "VIVA!" informowała, że jego partnerką ma być Agnieszka Radwańska. Tymczasem Justyna Żyła w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że jest zafascynowana Stefano.

Jeszcze nie wiem, z kim zatańczę, ale duże wrażenie zawsze robił na mnie Stefano Terrazino. Na pewno obiecuję powściągnąć mój góralski temperament i słuchać nauczyciela - wyznała Żyła w rozmowie z gazetą.

"Taniec z Gwiazdami" wraca

Oficjalnie już wiadomo, że w najnowszej edycji programu wystąpią m.in.: Justyna Żyła, która zyskała dzięki głośnemu rozwodowi ze skoczkiem Piotrem Żyłą, Dorota Naruszewicz, aktorka wcielająca się niegdyś w rolę Beaty w serialu "Klan", trener personalny Daniel "Qczaj" Kuczaj, Mister Polski 2017 Jakub Kucner, niewidoma biegaczka Joanna Mazur, top modelka Anna Jagodzińska oraz Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl.

AD

Więcej o:
Komentarze (26)
"Taniec z Gwiazdami" skonfliktował Justynę Żyłę i Agnieszkę Radwańską? Poszło o tancerza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: asd

  Oceniono 31 razy 29

  Kobicuję niewidomej biegaczce, Pani Joannie Mazur. Ona juz wiele w życiu osiągnęła, pokonując własną niepełnosprawność i trzymam kciuki, aby osiągnęła więcej.

 • Gość: Hej

  Oceniono 34 razy 28

  Tupet tej prostaczki jest przerażający Kto wpuścił to do tego programu Uwazam,ze ona może tańczyć na góralskim weselu Tylko Pani Agnieszka ma prawo do tego,żeby partnerował Jej Stefano.!! Nasza polska duma!!!

 • Gość: Jola

  Oceniono 22 razy 22

  Co za fantastyczna plejada gwiazd! W tym sezonie wybitne osobowości co jedna to lepsza w niczym. A Justyna swoim największym osiągnięciem ( rozwodem z Piotrem Ż) bije wszystkich na głowę.

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 20 razy 16

  Tutaj nie ma czego komentować,Agnieszka a Ta Justyna to jest przepaść pod każdym względem.Dziękuję.

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 14

  I po co to podjudzanie.To co powiedziała nie świadczy o tym ,ze to jej żądanie.Wymyślanie nie istniejących konfliktów to powód do niepotrzebnego hejtu.A program jeszcze w powijakach

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 9

  Pytanie z kim Żylowa nie ma konfliktu? Tak kobieta chyba nie może żyć w spokoju.

 • Gość: 4 23

  Oceniono 6 razy 6

  to jest niesmaczne, nowa gownoburza wykreowana przez plotek

 • Gość: .

  Oceniono 7 razy 5

  no i kolejny hejt nakrecony. to jest wina baranów decydujacych o tym, kogo poszczuc tym razem bzdurnymi wiadomosciami, plotkami, teoriami itd

 • Gość: blabla

  Oceniono 3 razy 3

  To lelum polelum ma jakiś temperament?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX