Meghan Markle żałuje, że poślubiła księcia Harry'ego? Nowa rola przytłacza ją coraz bardziej. "Czuje się odizolowana i samotna"

Meghan Markle nie radzi sobie z byciem księżną. Tak przynajmniej twierdzi jeden z brytyjskich dzienników. Żona księcia Harry'ego nie tak wyobrażała sobie życie na królewskim dworze.

Meghan Markle błyskawicznie podbiła serca Brytyjczyków. Na początku wydawało się, że rola księżnej bardzo odpowiada byłej aktorce. Niestety, ostatnio coraz częściej pojawiają się głosy, że żona księcia Harry'ego czuje się przytłoczona zasadami panującymi na królewskim dworze.

Meghan Markle czuje się samotna

"Daily Mirror" dowiedział się, że pierwsze problemy u Meghan pojawiły się już podczas przymiarek sukni ślubnej. To właśnie wtedy miała się pokłócić po raz pierwszy z Kate Middleton, z którą obecnie jest skonfliktowana.

Cała sytuacja zaczęła ją przerastać, gdy w mediach pojawiły się doniesienia o konflikcie z księżną Kate. Pracownicy Pałacu powiedzieli jej wtedy, że nie wolno jej publicznie komentować żadnych informacji - powiedział informator gazety.

Brytyjskie media coraz częściej rozpisują się o narastającym konflikcie Meghan I Kate. Obydwie księżne pochodzą z dwóch różnych światów. Middleton doskonale odnajduje się w skostniałych dworskich protokołach. Natomiast żona księcia Harry'ego jest zwolenniczką nowoczesnego podejścia. Trudno się jej pogodzić z tym, że nie może brylować na salonach. Markle ma również opinię nieznośnej księżnej, z którą nikt z personelu nie chce współpracować.

Niedawno wyszło na jaw, że osamotniona Meghan Markle założyła fikcyjne konto na Instagramie. W ten sposób chciała obserwować swoich dawnych znajomych. Niestety, szybko pożałowała tej decyzji.

Dotarło do niej, jak złą ma prasę i zamknęła konto tuż przed świętami Bożego Narodzenia, żeby chronić swoje zdrowie psychiczne. Czuła się wtedy odizolowana i samotna - napisał "Daily Mirror".

Miejmy nadzieję, że Meghan Markle z czasem pogodzi się z nową rolą. Być może narodziny jej pierwszego dziecka to zmienią?

AD

Więcej o:
Komentarze (75)
Meghan Markle żałuje, że poślubiła księcia Harry'ego? Nowa rola przytłacza ją coraz bardziej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anka

  Oceniono 39 razy 29

  Co za bzdury! Żałuje, że poślubiła księcia! Po co wy to piszecie?

 • Gość: Co za ludzie

  Oceniono 30 razy 28

  Boże ile tu głupich ludzi wierzy w te popluczyny pisane dla klikbajtu. Hahah o matko. Ja wierze tylko w to co powie sama zainteresowana. Musiałabym usłyszeć wypowiedź ustna, w której wyraźnie mówi ze jest zawiedziona. W g.... wypisywane przez rasistowskie gazety the sun Mirror daily mail nie uwierzę nigdy a tym bardziej w kopie tego g.... pisane przez polaków. A na nieszczęśliwa Meghan nie wygląda . Hehe i to was tak boli.

 • snook70

  Oceniono 36 razy 18

  Rodzina królewska jest jak stare wykopalisko. Meghan uciekaj od nich jak najszybciej, bo to banda starych ramoli.

 • Gość: aga

  Oceniono 34 razy 16

  Co za głupoty ..dziewczyna kwitnie , szczęście nie schodzi jej twarzy :). Jak tak można o kimś pisać? Dziewczyna jest w ciąży uszanujcie to. To co wypisujecie to jest nienawiść.

 • Gość: kk

  Oceniono 29 razy 15

  Usunęliście mój wpis krytykujący hejterstwo jadące po Meghan, tak szybko, że zaczynam się zastanawiać, czy najgorsze psychofanki nie pochodzą z redakcji Plotka.
  Nie raz zgłaszam nienawistne komentarze, np. życzące poronienia - i nic, a tu do kosza prawie zaraz po napisaniu, poniższy tekst.

  Wklejam powtórnie:
  Polskie kuchary w natarciu!
  Potem do kościoła sie wyspowiadać i dalej jechać po innych, szczególnie po tych, którym sie do pięt n ie dorasta. Bo nie wiem ile jadu na Meghan byście nie wylały, to ona i tak jest księżną, a wy zaplutymi, anonimowymi frustratkami, i to się nie zmieni.

 • Gość: Mama

  Oceniono 12 razy 10

  Megan nie przejmuj sie niczym rob swoje a jak masz poparcie meza to juz duzy plus 💑💏💓💓👍glowackiego do gory a bedzie dobrze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX