Joanna Kulig spotkała się ze Spielbergiem w jego rezydencji! Najlepsza była reakcja jej męża

Steven Spielberg zachwycony Joanną Kulig

Steven Spielberg zachwycony Joanną Kulig (fot.Eastnews)

Joanna Kulig spełnia swój amerykański sen. Gwiazdą zachwycił się Steven Spielberg. Reżyser zaprosił aktorkę do swojej rezydencji, a mąż Kulig rozpłakał się ze szczęścia.

Joanna Kulig, pomimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa i nieustannie promuje "Zimną wojnę" w Stanach Zjednoczonych. To ważne, zwłaszcza przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów. W końcu istnieje szansa na to, że dzieło Pawła Pawlikowskiego otrzyma tę wyśnioną statuetkę.

Steven Spielberg zachwyca się Joanną Kulig

Sukces "Zimnej wojny" i imprezy branżowe, na których pojawia się Joanna powodują, że o aktorce robi się naprawdę głośno. Niedawno Polką zachwyciła się Natalie Portman, a teraz przyszła pora na Stevena Spielberga!

W najnowszym numerze polskiego "Vogue'a", którego gwiazdą jest Kulig, pojawił się wywiad z aktorką. Artystka wyznała, że twórca takich hitów, jak: "Lista Schindlera" i "E.T" zaprosił ją do swojej rezydencji!

To prawda. Spielberg napisał do mnie maila, że bardzo mu się podobał film i chce mnie poznać. Gdy Maciek (mąż aktorki - przyp. red.) go przeczytał, spadł z krzesła. Spielberg jest jego ukochanym reżyserem. Maciek zaczął reżyserować po obejrzeniu "Parku Jurajskiego". Rozpłakał się ze szczęścia i nie mógł mi darować, że mnie to nie rusza. A ja akurat byłam myślami gdzie indziej. No, ale oczywiście też się cieszyłam.

Kiedy Kulig przyjechała pod rezydencję amerykańskiego reżysera, zorientowała się, że za moment spotka się z prawdziwą legendą. Jego posiadłość była pilnie strzeżona.

Wyszła po mnie szczuplutka, ciemnowłosa kobieta, która prowadzi castingi aktorskie dla Spielberga już dwadzieścia dwa lata. Zaprowadziła mnie do jakiejś sali, poczęstowała kawą i rozmawiałyśmy ze dwadzieścia minut. Potem wszedł asystent i powiedział: „Pan Spielberg jest gotowy na spotkanie”. Zaprowadzili mnie piętro wyżej do kolejnej sali, gdzie czekał Spielberg. Wypytywał o wszystko.

Joanna zdradziła, że Steven był ciekawy jej życia zawodowego, ale i prywatnego. Po licznych pytaniach, stery przejęła Polka i także zaczęła go wypytywać m.in. o to, czy ma żonę i dzieci. Co ciekawe, po Spielbergu przyszła pora na spotkanie z Susanne Bier, duńską reżyserką, laureatką Złotego Globu i Oscara za film "W lepszym świecie".

Poszłam na spotkanie. Potem na kolejne. Nastawiłam się zadaniowo. Poza tym fajnie się z ludźmi spotykać. To przyjemne - wspomina Kulig.

Kto wie, być może na artystkę czekają głośne, amerykańskie role. Trzymamy mocno kciuki!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Matematyka inaczej. Ten quiz nie jest prosty jak 2 + 2
1/20Według przysłowia, ile wynosi krytyczna liczba kucharek, po osiągnięciu której nie napełnimy swoich brzuchów?
Zobacz także
Komentarze (77)
Joanna Kulig spotkała się ze Spielbergiem w jego rezydencji! Najlepsza była reakcja jej męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • facet1

  Oceniono 46 razy 46

  super:-))))) cieszę się wraz z Panią i gratuluję z serduszka:-)))))
  To Pani "5" minut i życzę, aby przerodziło się w wiele lat...
  catch22

 • mario.wario

  Oceniono 51 razy 41

  Joanna życzę wielu sukcesów, chciałbym być na pani miejscu, polska zdziczała!

 • nigdy_nie

  Oceniono 24 razy 20

  Super!!!!!Cieszę się bardzo!

 • wilija

  Oceniono 34 razy 18

  czytam komentarze i ..... nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu? Dziwimy się później, że ktoś chwyta za nóż.

 • Gość: Nuna

  Oceniono 14 razy 12

  Bravo Aska!!!

 • Gość: aneme

  Oceniono 9 razy 9

  powodzenia Pani Joanno tylko zyczyc

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 6

  pani Joasiu cieszymy się razem z panią

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Mnie cieszy jej sukces, życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego, ludzie cieszmy się z powodzenia innych, życie jest za krótkie na złości, nienawiść, która nic nam nie daje a zżera od srodka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX